
Кондиціонер тепловий насос MDV MDSAN-09HRFN8 / MDOAN-09HFN8 Infini Nordic Heat Pump
27 521 ₴
- В наявності
- Код: MDSAN-09HRFN8/MDOAN-09HFN
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Опис: Кондиціонер тепловий насос MDV MDSAN-09HRFN8 / MDOAN-09HFN8 Infini Nordic Heat Pump
Інверторний кондиціонер MDV MDSAN-09HRFN8 / MDOAN-09HFN8 серії INFINI Nordic Heat Pump – це високоефективна спліт-система з технологією теплового насоса «повітря-комфорт» , яка забезпечує охолодження та обігрів у будь-який час року.
Основні переваги MDV MDSAN-09HRFN8 / MDOAN-09HFN8 INFINI Nordic Heat Pump
- Інверторна технологія : DC-інверторний компресор та вентилятори внутрішнього та зовнішнього блоків забезпечують енергоефективну та стабільну роботу.
- Екстремальний обігрів : Працює в режимі опалення навіть при -30°C за рахунок збільшених теплообмінників, EXV-клапану та екологічного фреону R32.
- Клас енергоефективності A+++ : Максимальна економічність електроенергії при високій продуктивності.
- Низький рівень шуму для комфортного сну та відпочинку.
- Інтелектуальна система очищення повітря :
- Двоступінчаста фільтрація видаляє пил та алергени.
- Біполярний іонізатор знищує бактерії та віруси.
- Фотокаталітичний фільтр TiO₂ усуває формальдегіди, аміак і не потребує заміни.
- Комфорт при будь-яких умовах :
- Функція Breeze Away – рівномірне охолодження без прямого потоку повітря на користувача.
- Температурна компенсація – запобігає застуді від різких перепадів температури.
- Функція Follow Me – підтримує комфортну температуру при розміщенні пульта ДК.
- Розумне управління : Можливість віддаленого керування по Wi-Fi (опція).
- Захист та надійність :
- Функція енергозбереження зменшити споживання електроенергії.
- Захист від замерзання – підтримує мінімальну температуру +8°C, щоб запобігти промерзанню приміщення.
- Технологія самоочищення – автоматично видаляє пил та висушує теплообмінник на 4 етапі.
MDV MDSAN-09HRFN8 / MDOAN-09HFN8 INFINI Nordic Heat Pump – це сучасне рішення для тих, хто цінує ефективність, економічність та комфорт при будь-якій погоді .
Купити MDV MDSAN-09HRFN8 / MDOAN-09HFN8 INFINI Nordic Heat Pump
На сайті "Кондиціонери України" ви можете замовити цей з доставкою у будь-яке місто країни. Також ми пропонуємо послуги з монтажу кондиціонерів та їх обслуговування. Для того, щоб придбати кондиціонер, телефонуйте або робіть замовлення онлайн.
Технічні характеристики: Кондиціонер тепловий насос MDV MDSAN-09HRFN8 / MDOAN-09HFN8 Infini Nordic Heat Pump
Характеристика
ЗначенняРобота на обігрів :
до -30°CБренд :
MDVТип спліт системи :
настінніТип теплового насосу :
Повітря-повітряПлоща приміщення, м2 :
21 – 30Клас енергоефективності :
A+++Холод, кВт :
2,6Тепло, кВт :
2,9Тип компресору :
інверторнийСпоживана потужність, кВт :
0,57Напруга, В :
220 (1ф, 50Гц)Розмір внутрішнього блоку, ШxВxГ, мм :
835x295x208Розмір зовнішнього блоку, ШxВxГ, мм :
765x555x303Вага внутрішнього блоку, кг :
8,7Вага зовнішнього блоку, кг :
29,5Рівень шуму внутрішнього блоку, дБА :
24Рівень шуму зовнішнього блоку, дБА :
56Тип фреону :
R32Діаметр газової фреономагістралі, мм :
9,52Діаметр рідинної фреономагістралі, мм :
6,35Максимальна довжина магістралі, м :
25WI-FI :
ОпціональноКолір внутрішнього блоку :
БілийКомпресор :
GMCCКраїна виробник :
Китай| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MDV |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 3800 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 30 град. |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.8 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8.7 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 295 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 208 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 835 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 29.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 303 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 765 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 570 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 570 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 27 521 ₴





