
Кондиціонер HISENSE Інвертор OMEGA CF25YR1D
23 521 ₴
- В наявності
- Код: CF25YR1D
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Hisense Omega CF25YR1D – це інверторний побутовий кондиціонер класу "Стандарт". Модель розроблена інженерами корпорації HISENSE та виробляється з 2024 року. Працює на екологічному та безпечному фреоні R-32. Енергоефективність А+, діапазон роботи від -15 до +43°С. Кондиціонер оснащений компресором Toshiba (GMCC), завдяки якому має високий показник ефективності та економічності.
Кондиціонер працює на охолодження або обігрів побутових чи комерційних площ. Сучасний та приємний дизайн внутрішнього блоку відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. А великий вибір функцій та режимів зможе задовольнити кожного користувача.
Побутові спліт-системи Хайсенс сертифіковані на ринку України та мають європейські сертифікати якості: ISO, CE CB. Гарантія від виробника – 3 роки. Магазин Hisense Ukraine – офіційний дилер та авторизована точка продажу кондиціонерів Хайсенс на території України.

Технології внутрішнього блоку
- Корпус виготовлено з якісного пластику, не шумить під час роботи кондиціонера.
- MIRAGE-дисплей – створює ефект просвічування через панель показників температури та вибору режимів.
- Функція DIMMER – вимикає MIRAGE-дисплей з пульта.
- 5 швидкостей вентилятора внутрішнього блоку – знижує рівень шуму роботи.
- I Feel – точний контроль температури біля користувача, у пульті встановлено датчик, який зчитує температуру поруч.
- Можливість керувати горизонтальними жалюзі з пульта.
- Режим SUPER (Турбо) – швидке охолодження, потужність збільшується на 25%.
- Режим SLEEP – активує режим “Сон”.
- Режим QUIET активує понад тихий режим роботи, рівень шуму всього 22 дБ.
- Таймер — можна запрограмувати увімкнення та вимкнення кондиціонера, що дозволяє заздалегідь підготувати комфортну температуру в поміщенні.
- Режим SMART – автоматично регулює потужність, виходячи із температури у поміщенні.
- Антизамерзання – підтримує температуру +8 градусів, можна використовувати в неопалюваному приміщенні, при тимчасовій відсутності.
Технології зовнішнього блоку
- Технології DC Inverter – дозволяють швидко досягати заданої температури та точно її підтримувати. Завдяки компрессору з плавним стартом та високою продуктивністю в рази збільшено ефективність та надійність.
- Smart Defrost – сучасна технологія розморожування зовнішнього блоку, завдяки чому кондиціонер можна легко використовувати біля морозу.
- Авторестарт – зберігає та автоматично запускає всі налаштування при різких стрибках напрузі та аварійному вимкненні.
- Ефективний теплообмінник завдяки своїй складній формі швидко та рівномірно передає тепло.
- Блок управління захищень від попадання вологи.
- Низький рівень шуму лопат вентилятора.
- Golden Fin – теплообмінник має захист від окислення.
Фільтрі
- ULTRA Hi Density фільтр — очищення повітря нового покоління, видаляє до 90% дрібних частинок та пилку, легко знімається та промивається.
- Активний вугільний фільтр-потік повітря очищається від органічних та побутових запахів, регламент заміни разів на пів року.

Функція I FEEL
Технологія I Feel дозволяє максимально точно підтримувати температуру саме там, де є користувач. Датчик у пульті зчитує температуру та автоматично регулює роботу кондиціонера.
Особливості
- Дизайнерський внутрішній блок.
- Великий вибір функцій та режимів.
- Клас енергоефективності А+.
- Екологічний та безпечний фреон R32.
- Режими швидкого охолодження та нагрівання.
- Режим Sleep (Сон).
- Цілком адаптований до погодних умов країн СНД.
- Економний та продуктивний.
- Надточна підтримка заданої температури.
- Захист від перепадів напруги.
- Легкий та зручний у обслуговуванні.
- Низький рівень шуму від 22 дБ(А)
- Виробляється на державному заводі Hisense.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 3750 Вт |
| Потужність охолодження | 2500 Вт |
| Потік повітря | 600 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 10 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 32 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 260 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 75 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 820 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 40 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 800 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 750 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 23 521 ₴











