
Кондиціонер Hisense Easy Smart (Perla) DC INVERTER CA35YR03
29 541 ₴
- В наявності
- Код: CA35YR03
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Hisense Perla – це інверторний побутовий кондиціонер класу “Стандарт”. Модель розроблена інженерами корпорації HISENSE та виробляється з 2020 року. Працює на екологічному та безпечному фреоні R-32. Енергоефективність А++, діапазон роботи від -20 ° С до +43 ° С. Кондиціонер оснащений японським компресором Hitachi, завдяки якому має високий показник ефективності та економічності.
Кондиціонер працює на охолодження, обігрів, осушення чи вентиляцію побутових чи комерційних площ. Сучасний та приємний дизайн внутрішнього блоку відмінно впишеться у будь-який інтер’єр. А великий вибір функцій та режимів зможе задовольнити кожного користувача. Побутові спліт-системи Хайсенс сертифіковані на ринку України та мають європейські сертифікати якості: ISO, CE CB, Євровент. Гарантія від виробника – 3 роки. Магазин Hisense Ukraine — офіційний дилер та авторизована точка продажу кондиціонерів Хайсенс на території України.

Технології внутрішнього блоку
- Корпус виготовлено з якісного пластику, не шумить під час роботи кондиціонера.
- MIRAGE-дисплей – створює ефект просвічування через панель показників температури та вибору режимів.
- Функція DIMMER – вимикає MIRAGE-дисплей з пульта.
- 7 швидкостей вентилятора внутрішнього блоку – знижує рівень шуму роботи.
- I Feel – точний контроль температури біля користувача, в пульті встановлено датчик, який зчитує температуру поруч.
- Можливість керувати горизонтальними жалюзі з пульта.
- Режим SUPER (Турбо) – швидке охолодження, потужність збільшується на 25%.
- Режим SLEEP – активує режим “Сон”.
- Режим QUIET активує понад тихий режим роботи, рівень шуму всього 22 дБ.
- Таймер — можна запрограмувати увімкнення та вимкнення кондиціонера, що дозволяє заздалегідь підготувати комфортну температуру в приміщенні.
- Режим SMART – автоматично регулює потужність, виходячи з температури у приміщенні.
- Антизамерзання – підтримує температуру +8 градусів, можна використовувати в приміщенні, що не опалюється, при тимчасовій відсутності.

Технології зовнішнього блоку
- Технології DC Inverter – дозволяють швидко досягати заданої температури та точно її підтримувати. Завдяки компресору з плавним стартом та високою продуктивністю в рази збільшено ефективність та надійність.
- Smart Defrost – сучасна технологія розморожування зовнішнього блоку, завдяки чому кондиціонер можна легко використовувати у морози.
- Авторестарт – зберігає та автоматично запускає всі налаштування при різких стрибках напрузі та аварійному вимкненні.
- Ефективний теплообмінник завдяки своїй складній формі швидко і рівномірно передає тепло.
- Блок управління захищений від попадання вологи.
- Низький рівень шуму лопастей вентилятора.
- Golden Fin – теплообмінник має захист від окиснення.

Керування по Wi-Fi
Завдяки опції Wi-Fi керування, регулювати температуру можна через смартфон у будь-якій точці будинку. Модуль можна встановити опціонально.

Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс мобільного додатка дозволяє керувати кондиціонером навіть далеко від дому. Програма доступна для користувачів iOS та Android.

Фільтри
- ULTRA Hi Density фільтр — очищення повітря нового покоління, видаляє до 90% дрібних частинок та пилу, легко знімається та промивається.
- Активний вугільний фільтр-потік повітря очищається від органічних і побутових запахів, регламент заміни раз на пів року.

Функція I FEEL

Технологія I Feel дозволяє максимально точно підтримувати температуру саме там, де знаходиться користувач. Датчик у пульті зчитує температуру та автоматично регулює роботу кондиціонера.
Інверторна технологія 360 ° DC
Інверторна технологія 360° DC – це комплекс високих технологій, що реалізує розумне керування кондиціонером та мінімізує втрати електроенергії. Компресор працює більш плавно, керування температурою точніше, рівень шуму нижчий.

Режим SMART – розумне управління
Розумне керування відмінно підійде в ситуації різких перепадів температури протягом дня, достатньо вибрати Smart і задати потрібну температуру. Прилад, використовуючи спеціальні алгоритми, автоматично підбиратиме потрібні режими та швидкість роботи вентилятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5500 Вт |
| Потік повітря | 5000 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.5 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 210 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 820 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 34 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 270 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 700 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2200 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 900 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 29 541 ₴











