
Кондиціонер Hisense APPLE PIE WINTER TG35LE0BWIN
35 690 ₴
- В наявності
- Код: TG35LE0BWIN
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Кондиціонер Hisense APPLE PIE WINTER TG35LE0BWIN
Це інверторний побутовий кондиціонер класу “ Преміум”. Модель розроблена інженерами корпорації HISENSE і виробляється з 2022 року . Працює на екологічному та безпечному фреоні R-32. Енергоефективність А++ , діапазон роботи від -25°С до +43°С . Кондиціонер оснащений японським компрессором Hitachi , завдяки якому має високий показник ефективності та економічності. Кондиціонер працює на охолодження, обігрів, осушення чи вентиляцію побутових чи комерційних площ. Сучасний та приємний дизайн внутрішнього блоку відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. А великий вибір функцій і режимів зможе задовольнити кожного користувача. Побутові спліт-системи Хайсенс сертифіковані на ринку України, а також мають європейські сертифікати якості: ISO, CE CB, Євровент.
Площа приміщення, що рекомендується: 35 м²
Серія: APPLE PIE WINTER
Режим роботи: Охолодження, Обігрів, Осушення, Вентиляція
Функції: самоочищення, 5 швидкостей роботи вентилятора, низькотемпературне охолодження, WI-FI ready, MIRAGE дисплей, Sleep, Smart, Superрест, авторестарт, Dimmer, Quiet, Room card, 4D управління повітряним потоком, Таймер, управління вправо / вліво жалюзами
Двошаровий світлопрозорий пластик передньої панелі.
А також:
- Низький рівень шуму від 22 дБ(А)
- Високоефективний теплообмінник
- Сумісність з мульт-спліт, можливість підключ. проволока. пульта
- Подвійна шумоізоляція компресора
-Двостороннє підключення дренажу
-захисна накладка на вентилі зовнішнього блоку
-Дежурний режим 8 ° C HEAT
Фільтри: Gold plasma, вугільний фільтр, фільтр з іонами срібла
Гарантія: 3 роки
Технічні характеристики
Клас енергоефективності: А++/А+
Холод Вт: 3500
Тепло Вт: 3400
Потужність: 1000/1025 Вт
Габарити внутрішнього блоку: 950x275x208 мм/9 кг
Габарити зовнішнього блоку: 715×240×480 мм/27 кг
Фреон марки: R32
Напруга: 220V
Країна - виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 10200 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Потік повітря | 400 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.2 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 208 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 208 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 950 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 27 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 480 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 480 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 715 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 3400 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1025 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 35 690 ₴











