
Кондиціонер Hisense Mini Apple Pie WINTER TG25LE0BWIN (Wi-Fi)
33 540 ₴
- В наявності
- Код: TG25LE0BWIN
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Кондиціонер працює на охолодження, обігрів, осушення чи вентиляцію побутових чи комерційних площ. Сучасний та приємний дизайн внутрішнього блоку відмінно впишеться у будь-який інтер’єр. А великий вибір функцій та режимів зможе задовольнити кожного користувача.
Побутові спліт-системи Хайсенс сертифіковані на ринку України та мають європейські сертифікати якості: ISO, CE CB, Євровент. Гарантія від виробника – 3 роки. Магазин Hisense Ukraine – офіційний дилер та авторизована точка продажу кондиціонерів Хайсенс на території України.

Технології внутрішнього блоку
- Корпус виготовлено з якісного пластику, не шумить під час роботи кондиціонера.
- MIRAGE-дисплей – створює ефект просвічування через панель показників температури та вибору режимів.
- Функція DIMMER – вимикає MIRAGE-дисплей з пульта.
- 5 швидкостей вентилятора внутрішнього блоку – знижує рівень шуму роботи.
- I Feel – точний контроль температури біля користувача, в пульті встановлено датчик, який зчитує температуру поруч.
- Можливість керувати горизонтальними жалюзі з пульта.
- Режим SUPER (Турбо) – швидке охолодження, потужність збільшується на 25%.
- Режим SLEEP – активує режим “Сон”.
- Режим QUIET активує понад тихий режим роботи, рівень шуму всього 22 дБ.
- Таймер — можна запрограмувати увімкнення та вимкнення кондиціонера, що дозволяє заздалегідь підготувати комфортну температуру в приміщенні.
- Режим SMART – автоматично регулює потужність, виходячи з температури у приміщенні.
- Антизамерзання – підтримує температуру +8 градусів, можна використовувати в приміщенні, що не опалюється, при тимчасовій відсутності.

Технології зовнішнього блоку
- Технології DC Inverter – дозволяють швидко досягати заданої температури та точно її підтримувати. Завдяки компресору з плавним стартом та високою продуктивністю в рази збільшено ефективність та надійність.
- Smart Defrost – сучасна технологія розморожування зовнішнього блоку, завдяки чому кондиціонер можна легко використовувати у морози.
- Авторестарт – зберігає та автоматично запускає всі налаштування при різких стрибках напрузі та аварійному вимкненні.
- Ефективний теплообмінник завдяки своїй складній формі швидко і рівномірно передає тепло.
- Блок управління захищений від попадання вологи.
- Низький рівень шуму лопастей вентилятора.
- Golden Fin – теплообмінник має захист від окиснення.
Керування по Wi-Fi
Завдяки опції Wi-Fi керування, регулювати температуру можна через смартфон у будь-якій точці будинку. Модуль можна встановити опціонально.

Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс мобільного додатка дозволяє керувати кондиціонером навіть далеко від дому. Програма доступна для користувачів iOS та Android.
Фільтри
- ULTRA Hi Density фільтр — очищення повітря нового покоління, видаляє до 90% дрібних частинок та пилу, легко знімається та промивається.
- Активний вугільний фільтр-потік повітря очищається від органічних і побутових запахів, регламент заміни раз на пів року.
Cold Plasma – плазмове очищення повітря
Холодна плазма – найбільш ефективне очищення повітря від вірусів та шкідливих речовин. Функція Cold Plasma стерилізує приміщення від вірусів, патогенних та алергенних бактерій, грибків, плісняви.
Функція I FEEL
Технологія I Feel дозволяє максимально точно підтримувати температуру саме там, де знаходиться користувач. Датчик у пульті зчитує температуру та автоматично регулює роботу кондиціонера.
Інверторна технологія 360 ° DC
Інверторна технологія 360° DC – це комплекс високих технологій, що реалізує розумне керування кондиціонером та мінімізує втрати електроенергії. Компресор працює більш плавно, керування температурою точніше, рівень шуму нижчий.
Режим SMART – розумне управління
Розумне керування відмінно підійде в ситуації різких перепадів температури протягом дня, достатньо вибрати Smart і задати потрібну температуру. Прилад, використовуючи спеціальні алгоритми, автоматично підбиратиме потрібні режими та швидкість роботи вентилятора.
Захист плати управління
Плата поміщена в герметичну коробку, повністю захищена від попадання комах та гризунів. А також витримує високі температури (до 85°С).

Контроль карток готельного номера
Можна встановити пульт керування кондиціонером, а також контроль карток готельного номера.

Особливості
- Сезонна енергоефективність A++, SEER/SCOP (6.1/4.0).
- WI-FI ready, MIRAGE-дисплей.
- Двошаровий світлопрозорий пластик передньої панелі.
- Екологічний та безпечний фреон R32.
- Сумісність з мульт-спліт, можливість підключ. дрот. пульта.
- Низький рівень шуму від 22 дБ(А).
- Gold plasma, вугільний фільтр, фільтр “4 в 1”.
- Функції Sleep, Smart, Super, авторестарт, Quiet, I Feel.
- 4D-AUTO Air – вертикальні та горизонтальні автожалюзі.
- Накладка захисна на вентилі зовнішнього блоку.
- Двостороннє підключення дренажу.
- Таймер, управління вертик/гориз жалюзами, черговий режим 8 ° C HEAT.
- Подвійна шумоізоляція компресора.
- Gold plasma, вугільний фільтр, фільтр з іонами срібла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3400 Вт |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 30 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 260 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 210 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 800 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 45 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 540 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 290 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 850 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2200 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 3600 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 33 540 ₴











