
Кондиціонер Midea PENROSE MSXT-18HRFN8-BLACK-I /MSXT-18HRFN8-O
52 712 ₴
- В наявності
- Код: MSXT-18HRFN8-BLACK-O
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Midea "PENROSE"
Серія PENROSE відрізняється стильним дизайном, тихою роботою, можливістю керувати горизонтальною жалюзі на 180° (режим «Каскад»), контролювати систему WI-FI (модуль-опція)
Особенности cерії Midea "PENROSE":
- Панелі трьох кольорів (Gold, Silver, Black)
- Комплексний контроль енергоспоживання
- Модуль WI-FI (опція)
- Контроль повітря в усіх напрямках
- «Розумна» самоочистка випарника
- Щвидке та м’яке охолодження з контрольoваною точністю
- Автоочищення теплообмінника зовнішнього блоку
- 15
... + 50 °C
Режим обігріву
- 25
... + 24 °C РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА В ПРИМІЩЕННІ Режим охолодження
+ 16
... + 32 °C
Режим обігріву
0
... + 30 °C
Особливості серії Midea "PENROSE":
- Панелі трьох кольорів (золото, срібло, чорний)
- Комплексний контроль енергоспоживання
- Модуль WI-FI (опціонально)
- УФ-покриття електронних компонентів
- Керування потоком повітря у всіх напрямках
- "Розумне" самоочищення випарника
- Швидке та дбайливе охолодження з контрольованою точністю
- Автоматичне очищення теплообмінника зовнішнього блоку
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
1.820
... 6.010
Нагрів
1.260
... 6.150 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.140
... 2.300
Нагрівання
0.220
... 2.350 Клас енергоефективності Охолодження
A++
Обігрів
A+ Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
6.30
SCOP (обігрів)
5.10
... 3.10
EER (охолодження)
3.30
COP (обігрів)
3.31
Витрати повітря, м³/год.
750
... 430
Рівень шуму, дБ
41.50
... 19.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
54.00 Панель Колір панелі
Чорний Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
920
x 321
x 211
В упаковці
1005
x 385
x 295 Вага, кг Вага нетто
11.30
Загальна вага
14.40
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Компресор
GMCC ROTARY DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
1.10, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
2,100
Рівень звукового тиску, дБ(А)
54.50
Рівень звукової потужності, дБ(А)
63.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
12.70
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
30
Макс. перепад висот, м
20 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
805
x 554
x 330
В упаковці
915
x 615
x 370 Вага, кг Вага нетто
33.50
Загальна вага
36.10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність охолодження | 6010 Вт |
| Потік повітря | 700 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 45 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 11.3 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 321 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 211 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 920 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 33.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 805 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 220 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 140 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 712 ₴







