
Кондиціонер Midea PENROSE MSXT-12HRFN8-GOLD-I /MSXT-12HRFN8-O
35 596 ₴
- В наявності
- Код: MIDEA MSXT-12HRFN8-GOLD-I
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Midea "PENROSE"
Серія PENROSE відрізняється стильним дизайном, тихою роботою, можливістю керувати горизонтальною жалюзі на 180° (режим «Каскад»), контролювати систему WI-FI (модуль-опція)
Особенности cерії Midea "PENROSE":
- Панелі трьох кольорів (Gold, Silver, Black)
- Комплексний контроль енергоспоживання
- Модуль WI-FI (опція)
- Контроль повітря в усіх напрямках
- «Розумна» самоочистка випарника
- Щвидке та м’яке охолодження з контрольoваною точністю
- Автоочищення теплообмінника зовнішнього блоку
- 15
... + 50 °C
Режим обігріву
- 25
... + 24 °C РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА В ПРИМІЩЕННІ Режим охолодження
+ 16
... + 32 °C
Режим обігріву
0
... + 30 °C
Особливості серії Midea "PENROSE":
- Панелі трьох кольорів (золото, срібло, чорний)
- Комплексний контроль енергоспоживання
- Модуль WI-FI (опціонально)
- УФ-покриття електронних компонентів
- Керування потоком повітря у всіх напрямках
- "Розумне" самоочищення випарника
- Швидке та дбайливе охолодження з контрольованою точністю
- Автоматичне очищення теплообмінника зовнішнього блоку
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
1.320
... 4.310
Нагрів
0.880
... 4.400 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.130
... 1.650
Нагрівання
0.120
... 1.500 Клас енергоефективності Охолодження
A+++
Обігрів
A++ Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
8.50
SCOP (обігрів)
3.50
... 6.00
EER (охолодження)
3.91
COP (обігрів)
4.01
Витрати повітря, м³/год.
700
... 425
Рівень шуму, дБ
40.00
... 21.50
Рівень звукової потужності, дБ(А)
53.00 Панель Колір панелі
Золотий Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
920
x 321
x 211
В упаковці
1005
x 385
x 295 Вага, кг Вага нетто
11.30
Загальна вага
14.16
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Компресор
GMCC ROTARY DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
0.75, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
2,200
Рівень звукового тиску, дБ(А)
53.50
Рівень звукової потужності, дБ(А)
62.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
9.52
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
25
Макс. перепад висот, м
10 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
765
x 555
x 303
В упаковці
887
x 610
x 337 Вага, кг
Вага нетто
26.40
Загальна вага
28.80
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 4400 Вт |
| Потік повітря | 520 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 25 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 11.3 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 321 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 211 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 920 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 26.4 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 303 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 765 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 4400 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 130 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Золотий, Срібний, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 596 ₴








