
Кондиціонер Midea NORDIC MSAGN-09FN8-I / MSAGN-09FN8-O
37 840 ₴
- В наявності
- Код: MIDEA MSAGN-09FN8-I/MSAGN
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Особливості цієї серії:
Режим «i-ECO» – «Комфорт і економія»
Після включення режиму з пульта дистанційного керування, кондиціонер швидко охолодить Вашу кімнату, і буде автоматично підтримувати в ній t = + 24 °С і АВТОшвидкість вентилятора. При цьому Ви отримуєте і комфорт, і знижене енергоспоживання. В цьому режимі кондиціонер буде працювати 8 годин, потім автоматично відключиться. Також Ви можете самостійно відключити цей режим з пульта. Цей режим може використовуватися при експлуатації влітку (в режимі «охолодження»).
Захист від замерзання приміщення, підтримка температури +8 °С
Система керування кондиціонером може підтримувати в приміщенні температуру повітря + 8 °С, щоб не сильно охолоджувалися стіни та не замерзав водогін. Це актуально використовувати для дач, гаражів або якщо Ви їдете у відпустку взимку. При цьому кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця/кімната також зменшений.
Підігрівання картера компресора і піддону зовнішнього блоку (встановленим на заводі гріючим кабелем)
При від’ємних температурах зовнішнього повітря в кондиціонерах серії XTreme Nordic буде автоматично здійснюватися підігрів картера компресора (для забезпечення безаварійного запуску і стійкої експлуатації в зимовий період), а також – буде працювати підігрів піддону зовнішнього блоку, для запобігання намерзання льоду на зовнішньому блоці під час роботи системи на обігрів. Ці встановлені опції покращують надійність і оптимізують процес розмороження кондиціонера.
5-ступене регулювання швидкості обертів вентилятора внутрішнього блоку
Швидкість вентилятора регулюється перемиканням 5ти можливих вариантів для забезпечення зручності користувача. Також можливо вибрати режим автоматичного регулювання.
«Step- Gear» – система контролю потужності. В цій серії сплітсистем
можна обмежити потужність сплітсистеми, встановивши 50% або 75% від загальної споживаної
потужності, як обмеження, тоді частота компресора, а також швидкості моторів вентиляторів будуть обмежені в цих межах, але кондиціонер при цьому не забезпечить повноцінний
комфортний клімат в приміщенні. Ця можливість передбачена для контрольованого енергозбереження.
- 15
... + 50 °C
Режим обігріву
- 28
... + 24 °C РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА В ПРИМІЩЕННІ
Режим охолодження
+ 16
... + 32 °C
Режим обігріву
0
... + 30 °C
- Режим «i-ECO» – «Комфорт і економія». Після включення режиму з пульта дистанційного керування, кондиціонер швидко охолодить Вашу кімнату, і буде автоматично підтримувати в ній t = + 24 °С і АВТОшвидкість вентилятора. При цьому Ви отримуєте і комфорт, і знижене енергоспоживання. В цьому режимі кондиціонер буде працювати 8 годин, потім автоматично відключиться. Також Ви можете самостійно відключити цей режим з пульта. Цей режим може використовуватися при експлуатації влітку (в режимі «охолодження»).
- Захист від замерзання приміщення, підтримка температури +8°С.
Система керування кондиціонером може підтримувати в приміщенні температуру повітря + 8 °С, щоб не сильно охолоджувалися стіни та не замерзав водогін. Це актуально використовувати для дач, гаражів або якщо Ви їдете у відпустку взимку. При цьому кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця/кімната також зменшений. - Підігрівання картера компресора і піддону зовнішнього блоку (встановленим на заводі гріючим кабелем). При від’ємних температурах зовнішнього повітря в кондиціонерах серії XTreme Nordic буде автоматично здійснюватися підігрів картера компресора (для забезпечення безаварійного запуску і стійкої експлуатації в зимовий період), а також – буде працювати підігрів піддону зовнішнього блоку, для запобігання намерзання льоду на зовнішньому блоці під час роботи системи на обігрів. Ці встановлені опції покращують надійність і оптимізують процес розмороження кондиціонера.
- 5-ступене регулювання швидкості обертів вентилятора внутрішнього блоку. Швидкість вентилятора регулюється перемиканням 5ти можливих вариантів для забезпечення зручності користувача. Також можливо вибрати режим автоматичного регулювання.
- «Step- Gear» – система контролю потужності. В цій серії сплітсистем можна обмежити потужність сплітсистеми, встановивши 50% або 75% від загальної споживаної потужності, як обмеження, тоді частота компресора, а також швидкості моторів вентиляторів будуть обмежені в цих межах, але кондиціонер при цьому не забезпечить повноцінний комфортний клімат в приміщенні. Ця можливість передбачена для контрольованого енергозбереження.
Внутрішній блок
Назва моделіMSAGN-09FN8-I
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
0.820
... 3.660
Нагрів
0.790
... 4.400 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.600
... 1.200
Нагрівання
0.750
... 1.400 Клас енергоефективності Охолодження
A+++
Обігрів
А+++ at +2°С; А++ at -7°С; А at -10°С Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
8.50
SCOP (обігрів)
5.90
... 3.50
Витрати повітря, м³/год.
510
... 300
Рівень шуму, дБ
36.50
... 24.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
53.00 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
835
x 295
x 208
В упаковці
905
x 355
x 290
Зовнішній блок
Назва моделіMSAGN-09FN8-O
Тип компресора
Inverter
Компресор
GMCC ROTARY DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
0.70, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
2,100
Рівень звукового тиску, дБ(А)
56.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
55.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
9.52
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
25
Макс. перепад висот, м
10 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
765
x 555
x 303
В упаковці
887
x 610
x 337 Вага, кг Вага нетто
29.50
Загальна вага
31.90
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 4400 Вт |
| Потужність охолодження | 3660 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Максимальна температура | 24 град. |
| Мінімальна температура | -28 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 0 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 29.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 295 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 208 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 835 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 29.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 303 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 765 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -28 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 750 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 600 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 37 840 ₴










