
Кондиціонер Midea Xtreme Save Eco (AG) AG-18NXD0-I /AG-18NXD0-O
35 816 ₴
- В наявності
- Код: Midea AG-18NXD0-I/AG-18NX
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Midea "Xtreme Save Eco (AG)"
Широкий асортимент побутових спліт-систем Midea поєднує інноваційні технології з сучасним і елегантним дизайном.
- Cерія Xtreme Save Eco (AG) з оригінальними плавними дизайном внутрішнього блоку - "ДИЗАЙН В СТИЛІ ГЛАДКИХ ЛІНІЙ".
- WI-FI READY (опція).
- Зовнішній блок в стилі "діамант" и фреоном R32.
- Система керування кондиціонером AG може підтримувати температуру повітря +8 °С.
- У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми «Innergrove cooper», що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну.
- Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям - що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, та не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактеріям, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу
кондиціонера.
Режим охолодження
- 15
... + 50 °C
Режим обігріву
- 20
... + 30 °C
Режим охолодження
+ 17
... + 32 °C
Режим обігріву
+ 16
... + 30 °C
Внутрішній блок
Назва моделіAG-18NXD0-I Фреон Тип фреону
R32
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
1.930
... 5.900
Нагрів
1.300
... 5.850 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.270
... 2.050
Нагрівання
0.250
... 2.000 Клас енергоефективності Охолодження
A++
Обігрів
при +2°С=A+++. при -7°C=A+ Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
7.00
SCOP (обігрів)
5.10
... 4.00
Витрати повітря, м³/год.
800
... 500
Рівень звукового тиску, дБ(А)
41.00
... 31.00 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
969
x 241
x 320
В упаковці
1045
x 315
x 405 Вага, кг Вага нетто
11.20
Загальна вага
14.60
Зовнішній блок
Назва моделіAG-18NXD0-O
Тип компресора
Inverter
Компресор
GMCC ROTARY DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
1.10, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
2,100
Рівень звукового тиску, дБ(А)
57.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
61.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
12.70
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
30
Макс. перепад висот, м
20 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
874
x 554
x 330
В упаковці
915
x 615
x 370 Вага, кг
Вага нетто
33.50
Загальна вага
36.10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 5850 Вт |
| Потужність охолодження | 5900 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 30 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 11.2 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 241 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 320 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 969 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 33.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 874 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 250 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 270 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 816 ₴











