
Кондиціонер Samurai PEARL SMN-09CRN7M
13 068 ₴
- В наявності
- Код: SAMURAI SMN-09CRN7M
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Samurai "PEARL"
Кондиціонери серії PEARL «Перлина» - відносяться до групи мобільних (пересувних) побутових кондиціонерів, що призначені для створення оптимальної температури повітря при забезпеченні санітарно-гігієнічних норм в житлових, громадських та адміністративно-побутових приміщеннях.
Даний мобільний кондиціонер здійснює як охолодження та осушення, так і нагрівання повітря, а також може працювати як вентилятор. Зверніть увагу, що цей тип кондиціонерів через свої конструктивні особливості, випромінює шум, значно більший, ніж кондиціонери «спліт-типу», які у свою чергу неможливо переміщати в інше приміщення або на дачу. Мобільний кондиціонер - це оптимальне рішення для дачі, гаража, невеликого приміщення типу кіоску або каси, де працює людина, але немає можливості економічно недоцільно встановлювати стаціонарний кондиціонер.
Розміри труби для відведення тілого повітря:
Внутр. - 135 мм, зовнішній - 150 мм
Внутрішній блок
Тип компресораOn-Off
Компресор
GREE Фреон Тип фреону
R290
Вага фреону, кг
0.23
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
2.650
Нагрів
2.900 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.960
Нагрівання
0.800 Клас енергоефективності Охолодження
A
Обігрів
A++ Коефіцієнт енергоефективності EER (охолодження)
2.77
COP (обігрів)
3.62
Витрати повітря, м3/год.
290
Рівень шуму, дБ
50.00 Розміри, мм Без упаковки
340
x 708
x 330
В упаковці
390
x 867
x 380 Вага, кг
Вага нетто
28.00
Загальна вага
32.00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samurai |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 2900 Вт |
| Потужність охолодження | 2650 Вт |
| Потік повітря | 1000 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 1 |
| Максимальна температура | 29 град. |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 24 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 28 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 708 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 330 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 340 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 32 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 708 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 390 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 800 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 960 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура довкілля | 5 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 068 ₴





