
Кондиціонер Samurai Cерія GO SMA-24HRDN8GO
37 180 ₴
- В наявності
- Код: SAMURAI SMA-24HRDN8GO
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Сплит системы - Inverter
Настінні спліт-системи Samurai складаються з внутрішнього і зовнішнього блоку, комплектуються пультом ДУ, оснащуються різноманітними опціями для очищення повітря, зручності управління, можуть бути з компресором постійної і змінної (інверторним) потужності. Внутрішній блок призначений для установки на стіні, під стелею приміщення.
Цей тип кондиціонерів Samurai найбільш популярний, оскільки компресор і вентилятор обдування Конденсер (знаходяться в зовнішньому, «вуличному» блоці) розділені з вентилятором обдуву випарника (знаходяться у внутрішньому, «кімнатному» блоці). Така схема була впроваджена в 60-х роках 20-го століття, коли конструктори поставили перед собою завдання зменшити рівень шуму і габарити кондиціонерів, для широкого застосування в побуті, раніше вироблялися тільки віконні та промислові моноблочні системи, що різко обмежувало їхнє застосування в квартирах і офісах. «Спліт» означає «розділений» - внтурішні і зовнішній блок з'єднуються патрубками прямого і зворотного прокачування фреону (холодоагенту -теплоносітеля), тиск створюється за допомогою роботи компресора і дросель-клапана, що й забезпечує цикл Карно в заданих температурних обмеженнях. При досягненні заданої температури в кімнаті компресор відключається. У інверторних спліт-системах компресор працює зі змінною швидкістю, і це забезпечує ще одну «ступінь свободи» для більш точного забезпечення температурного режиму.
Samurai серії GO забезпечує оптимальне розподілення повітря та температури як в режимі охолодження, так і в режимі обігріву. Напрямок та інтенсивність повітряного потоку можна регулювати відповідно до індивідуальних уподобань. Ця модель кондиціонера розрахована на обігрів навіть при низьких температурах зовнішнього повітря до -18°C завдяки потужному інверторному двороторному компресору, що забезпечує високу продуктивність при мінімальному енергоспоживання.
ДІАПАЗОН РОБОЧИХ ЗОВНІШНІХ ТЕМПЕРАТУР
Режим охолодження
+ 1
... + 46 °C
Режим обігріву
- 18
... + 17 °C
Режим охолодження
+ 17
... + 32 °C
Режим обігріву
+ 16
... + 32 °C
Особливості серії:
- Самодіагностика
- Автоматичний перезапуск після зникнення живлення
- Нічний режим
- Турборіжим
- Осушення
- Інтелектуальне розморожування
- Зручний таймер
- Керування по Wi-Fi (опція)
- Високоякісні мідні трубки на випарнику з внутрішнім ребером
- Теплообмінник із гідрофільним покриттям на зовнішньому блоці
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Охолодження
0.600
... 6.600
Нагрів
0.600
... 6.800
Охолодження
0.210
... 2.180
Нагрівання
0.210
... 2.050
Охолодження
A++
Обігрів
A+
SEER (охолодження)
6.10
SCOP (режим обігріву)
4.00
EER (охолодження)
3.25
COP (обігрів)
3.51
Витрати повітря, м3/год.
1,000
Рівень звукового тиску, дБ(А)
32.00
... 44.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
42.00
... 54.00
Без упаковки
950
x 313
x 240
В упаковці
1025
x 385
x 310
Вага нетто
14.00
Загальна вага
16.00
Зовнішній блок
Тип компресора
Inverter
Компресор
GMCC ROTARY
Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
1 200.00
Рівень звукового тиску, дБ(А)
55.00
... 65.00
Для рідини
6.35
Газова
12.70
Мін. довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
15
Макс. перепад висот, м
5
Без упаковки
898
x 546
x 345
В упаковці
934
x 608
x 382
Вага нетто
30.00
Загальна вага
34.00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samurai |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 8712 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6800 Вт |
| Потужність охолодження | 6600 Вт |
| Потік повітря | 600 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 1 |
| Максимальна температура | 46 град. |
| Мінімальна температура | -18 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.2 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 240 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 240 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 313 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 30 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 345 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 345 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 898 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 46 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -18 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2050 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 210 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 37 180 ₴






