
Кондиціонер Samurai Cерія GO SMA-12HRDN8GO
17 248 ₴
- В наявності
- Код: SAMURAI SMA-12HRDN8GO
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Сплит системы - Inverter
Настінні спліт-системи Samurai складаються з внутрішнього і зовнішнього блоку, комплектуються пультом ДУ, оснащуються різноманітними опціями для очищення повітря, зручності управління, можуть бути з компресором постійної і змінної (інверторним) потужності. Внутрішній блок призначений для установки на стіні, під стелею приміщення.
Цей тип кондиціонерів Samurai найбільш популярний, оскільки компресор і вентилятор обдування Конденсер (знаходяться в зовнішньому, «вуличному» блоці) розділені з вентилятором обдуву випарника (знаходяться у внутрішньому, «кімнатному» блоці). Така схема була впроваджена в 60-х роках 20-го століття, коли конструктори поставили перед собою завдання зменшити рівень шуму і габарити кондиціонерів, для широкого застосування в побуті, раніше вироблялися тільки віконні та промислові моноблочні системи, що різко обмежувало їхнє застосування в квартирах і офісах. «Спліт» означає «розділений» - внтурішні і зовнішній блок з'єднуються патрубками прямого і зворотного прокачування фреону (холодоагенту -теплоносітеля), тиск створюється за допомогою роботи компресора і дросель-клапана, що й забезпечує цикл Карно в заданих температурних обмеженнях. При досягненні заданої температури в кімнаті компресор відключається. У інверторних спліт-системах компресор працює зі змінною швидкістю, і це забезпечує ще одну «ступінь свободи» для більш точного забезпечення температурного режиму.
Samurai серії GO забезпечує оптимальне розподілення повітря та температури як в режимі охолодження, так і в режимі обігріву. Напрямок та інтенсивність повітряного потоку можна регулювати відповідно до індивідуальних уподобань. Ця модель кондиціонера розрахована на обігрів навіть при низьких температурах зовнішнього повітря до -18°C завдяки потужному інверторному двороторному компресору, що забезпечує високу продуктивність при мінімальному енергоспоживання.
ДІАПАЗОН РОБОЧИХ ЗОВНІШНІХ ТЕМПЕРАТУР
Режим охолодження
+ 1
... + 46 °C
Режим обігріву
- 18
... + 17 °C
Режим охолодження
+ 17
... + 32 °C
Режим обігріву
+ 16
... + 32 °C
Особливості серії:
- Самодіагностика
- Автоматичний перезапуск після зникнення живлення
- Нічний режим
- Турборіжим
- Осушення
- Інтелектуальне розморожування
- Зручний таймер
- Керування по Wi-Fi (опція)
- Високоякісні мідні трубки на випарнику з внутрішнім ребером
- Теплообмінник із гідрофільним покриттям на зовнішньому блоці
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Охолодження
0.300
... 3.800
Нагрів
0.300
... 3.900
Охолодження
0.150
... 1.400
Нагрівання
0.150
... 1.270
Охолодження
A++
Обігрів
A+
SEER (охолодження)
6.10
SCOP (режим обігріву)
4.00
EER (охолодження)
3.18
COP (обігрів)
3.50
Витрати повітря, м3/год.
600
Рівень звукового тиску, дБ(А)
22.00
... 41.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
32.00
... 51.00
Без упаковки
780
x 276
x 202
В упаковці
855
x 340
x 275
Вага нетто
8.00
Загальна вага
10.00
Зовнішній блок
Тип компресора
Inverter
Компресор
GMCC ROTARY
Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
490.00
Рівень звукового тиску, дБ(А)
51.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
61.00
Для рідини
6.35
Газова
9.52
Мін. довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
15
Макс. перепад висот, м
5
Без упаковки
745
x 473
x 299
В упаковці
777
x 530
x 333
Вага нетто
20.00
Загальна вага
23.00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samurai |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 3900 Вт |
| Потужність охолодження | 3800 Вт |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 46 град. |
| Мінімальна температура | -18 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 202 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 202 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 276 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 299 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 299 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 745 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 46 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -18 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1270 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1400 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 17 248 ₴






