
Кондиціонер Idea Victory ISR-24HR-VI05-DN8
40 524 ₴
- В наявності
- Код: IDEA ISR-24HR-VI05-DN8
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Idea "Victory"
Швидкорозбірна нижня панель - дозволяє збільшити швидкість монтажу та змонтувати втрішній блок під силу навіть одному.
Особливості серії Victory Basic Inverter:
- Фреон R32
- Охолодження та обігрів
- Wi-Fi ready
- Пластикова кришка для клапанів ODU
- ПДК KKG31
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
7.030
Нагрів
7.030 Потужність споживання, кВт Охолодження
2.190
Нагрівання
1.950 Коефіцієнт енергоефективності EER (охолодження)
3.21
COP (обігрів)
3.61
Витрати повітря, м3/год.
1,150
... 850
Рівень шуму, дБ
46.00
... 37.00 Панель Модель панелі
DN
Колір панелі
Білий Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
1025
x 319
x 238
В упаковці
1132
x 395
x 312 Вага, кг Вага нетто
13.10
Загальна вага
15.20
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Компресор
GMCC ROTARY Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
1.20, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Рівень шуму, дБ
55.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
15.88
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
15
Макс. перепад висот, м
8 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
819
x 638
x 309
В упаковці
969
x 388
x 402 Вага, кг Вага нетто
32.10
Загальна вага
35.20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 7030 Вт |
| Потужність охолодження | 7030 Вт |
| Потік повітря | 550 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 1 |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 0 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13.1 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 319 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 238 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1025 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 32.1 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 638 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 309 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 819 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1950 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2190 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 524 ₴










