
Кондиціонер Idea MA ISR-24HR-MA01-DN8
41 448 ₴
- В наявності
- Код: IDEA ISR-24HR-MA01-DN8
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Idea "MA"
Конкурентні пропозиції компанії Idea та прагнення виводити на ринок нові серії, призводить до періодичної зміни та/або заміщення модельного ряду тих чи інших серій продукції.
Особливості серії MA:
- Холод / тепло
- Самодіагностика
- Гідрофільні покриття теплообмінника
- авторестарт
- Режим комфортного сну
- Функція «TURBO»
- Антикорозійне покриття
- Опція - Wi-Fi модуль SK-105 (106)
- Запам'ятовування позиції жалюзі
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
2.080
... 7.910
Нагрів
1.610
... 7.910 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.420
... 3.150
Нагрівання
0.300
... 2.750 Клас енергоефективності Охолодження
A++
Обігрів
for +2°C=A+++, for -7°C=A+for -10°C=С Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
6.10
SCOP (обігрів)
2.75
... 5.10
EER (охолодження)
2.81
COP (обігрів)
3.21
Витрати повітря, м3/год.
980
... 662
Рівень шуму, дБ
45.00
... 36.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
59.00 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
1040
x 327
x 220
В упаковці
1120
x 315
x 405 Вага, кг Вага нетто
12.30
Загальна вага
15.80
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Компресор
GMCC ROTARY DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
1.42, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
3,500
Рівень звукового тиску, дБ(А)
59
Рівень звукової потужності, дБ(А)
67.00 Діаметр труб, мм Для рідини
9.52
Газова
15.90
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
50
Макс. перепад висот, м
25 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
890
x 673
x 342
В упаковці
995
x 740
x 398 Вага, кг Вага нетто
42.90
Загальна вага
5.90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 1610 Вт |
| Потужність охолодження | 2080 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Мінімальна температура | -10 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 0 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 12.3 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 327 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 220 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1040 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 42.9 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 673 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 342 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 890 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 300 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 420 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 448 ₴







