
Кондиціонер Idea MA ISR-12HR-MA01-DN8
19 536 ₴
- В наявності
- Код: IDEA ISR-12HR-MA01-DN8
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Idea "MA"
Конкурентні пропозиції компанії Idea та прагнення виводити на ринок нові серії, призводить до періодичної зміни та/або заміщення модельного ряду тих чи інших серій продукції.
Особливості серії MA:
- Холод / тепло
- Самодіагностика
- Гідрофільні покриття теплообмінника
- авторестарт
- Режим комфортного сну
- Функція «TURBO»
- Антикорозійне покриття
- Опція - Wi-Fi модуль SK-105 (106)
- Запам'ятовування позиції жалюзі
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
1.290
... 3.780
Нагрів
1.060
... 4.040 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.280
... 1.220
Нагрівання
0.300
... 1.260 Клас енергоефективності Охолодження
A
Обігрів
B Коефіцієнт енергоефективності EER (охолодження)
3.21
COP (обігрів)
3.61
Витрати повітря, м3/год.
520
... 320
Рівень шуму, дБ
37.50
... 23.50 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
715
x 285
x 194
В упаковці
780
x 365
x 270 Вага, кг Вага нетто
7.50
Загальна вага
9.60
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Компресор
GMCC ROTARY DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
0.58, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
1,800
Рівень звукового тиску, дБ(А)
56 Діаметр труб, мм Для рідини
6.32
Газова
9.52
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
25
Макс. перепад висот, м
10 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
720
x 495
x 270
В упаковці
835
x 540
x 300 Вага, кг
Вага нетто
21.40
Загальна вага
23.20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 4040 Вт |
| Потужність охолодження | 3780 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | -10 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.29 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 194 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 715 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 21.4 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1060 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 280 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 536 ₴







