
Кондиціонер Idea SQ ISR-24HR-SQ5-DN8
43 824 ₴
- В наявності
- Код: IDEA ISR-24HR-SQ5-DN8
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Idea "SQ"
Відчуйте нову якість прохолоди та тепла з кондиціонером, який створений для максимального комфорту.Комфорт, технології та стиль — ваш ідеальний клімат!
- Фреон R32
- Охолодження / обігрів
- Стандартний інвертор DC
- ТЕН піддону
- WIFI ready
- Кришка на вентилі зовн.блоку
- Панелі вн.блока - QK
- ПДК тип T121E
Режим охолодження
- 15
... + 49 °C
Режим обігріву
- 20
... + 32 °C
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
1.800
... 7.400
Нагрів
1.800
... 8.000 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.230
... 2.760
Нагрівання
0.230
... 2.530 Клас енергоефективності Охолодження
A++
Обігрів
at -7°С = А+; at +2°С = А+++ Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
6.53
SCOP (обігрів)
4.09
... 5.27
Витрати повітря, м3/год.
1,300
... 870
Рівень звукової потужності, дБ(А)
63.00 Панель Модель панелі
QK
Колір панелі
Білий Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
1089
x 328
x 227
В упаковці
1155
x 397
x 312 Вага, кг Вага нетто
12.50
Загальна вага
15.50
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Компресор
SANYO Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
1.30, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Рівень звукової потужності, дБ(А)
66.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
15.90
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
50
Макс. перепад висот, м
25 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
900
x 700
x 350
В упаковці
1015
x 762
x 25 Вага, кг
Вага нетто
39.00
Загальна вага
44.00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 8000 Вт |
| Потужність охолодження | 7400 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 49 град. |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 0 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 12.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 328 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 227 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1089 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 39 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 350 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 900 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 49 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2530 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 230 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 824 ₴




