
Кондиціонер Idea SQ ISR-18HR-SQ5-DN8
34 364 ₴
- В наявності
- Код: IDEA ISR-18HR-SQ5-DN8
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Idea "SQ"
Відчуйте нову якість прохолоди та тепла з кондиціонером, який створений для максимального комфорту.Комфорт, технології та стиль — ваш ідеальний клімат!
- Фреон R32
- Охолодження / обігрів
- Стандартний інвертор DC
- ТЕН піддону
- WIFI ready
- Кришка на вентилі зовн.блоку
- Панелі вн.блока - QK
- ПДК тип T121E
Режим охолодження
- 15
... + 49 °C
Режим обігріву
- 20
... + 32 °C
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
1.300
... 5.700
Нагрів
1.300
... 5.500 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.290
... 2.100
Нагрівання
0.250
... 1.800 Клас енергоефективності Охолодження
A++
Обігрів
at -7°С = А+; at +2°С = А+++ Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
6.80
SCOP (обігрів)
4.00
... 5.20
Витрати повітря, м3/год.
950
... 600
Рівень звукової потужності, дБ(А)
58.00 Панель Модель панелі
QK
Колір панелі
Білий Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
960
x 315
x 221
В упаковці
1020
x 375
x 305 Вага, кг Вага нетто
11.50
Загальна вага
13.50
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Компресор
SANYO Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
0.85, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Рівень звукової потужності, дБ(А)
62.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
12.70
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
30
Макс. перепад висот, м
20 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
785
x 548
x 281
В упаковці
903
x 615
x 382 Вага, кг
Вага нетто
27.00
Загальна вага
30.50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 5500 Вт |
| Потужність охолодження | 5700 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 49 град. |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.3 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 11.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 315 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 221 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 960 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 27 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 548 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 281 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 785 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 49 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 250 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2100 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 364 ₴




