
Кондиціонер Idea SQ ISR-12HR-SQ5-DN8
21 912 ₴
- В наявності
- Код: IDEA ISR-12HR-SQ5-DN8
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Idea "SQ"
Відчуйте нову якість прохолоди та тепла з кондиціонером, який створений для максимального комфорту.Комфорт, технології та стиль — ваш ідеальний клімат!
- Фреон R32
- Охолодження / обігрів
- Стандартний інвертор DC
- ТЕН піддону
- WIFI ready
- Кришка на вентилі зовн.блоку
- Панелі вн.блока - QK
- ПДК тип T121E
Режим охолодження
- 15
... + 49 °C
Режим обігріву
- 20
... + 32 °C
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
0.800
... 4.100
Нагрів
1.000
... 4.200 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.100
... 1.600
Нагрівання
0.300
... 1.600 Клас енергоефективності Охолодження
A++
Обігрів
at -7°С = А+; at +2°С = А+++ Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
6.10
SCOP (обігрів)
4.00
... 5.10
Витрати повітря, м3/год.
600
... 400
Рівень звукової потужності, дБ(А)
56.00 Панель Модель панелі
QK
Колір панелі
Білий Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
761
x 296
x 199
В упаковці
825
x 367
x 277 Вага, кг Вага нетто
7.50
Загальна вага
10.50
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Компресор
GMCC ROTARY Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
0.56, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Рівень звукової потужності, дБ(А)
64.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
9.52
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
25
Макс. перепад висот, м
15 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
705
x 530
x 280
В упаковці
825
x 595
x 345 Вага, кг
Вага нетто
22.50
Загальна вага
26.00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 4200 Вт |
| Потужність охолодження | 4100 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 49 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 0 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 296 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 199 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 761 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 22.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 280 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 705 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 49 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 300 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1600 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 912 ₴




