
Кондиціонер IdeaPro ART BLACK MIRROR IPA-09HRART-FN8 BLACK
20 812 ₴
- В наявності
- Код: IDEA IPA-09HRART-FN8 BLAC
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія IdeaPro "ART BLACK MIRROR"
Кондиціонер серії ART BLACK MIRROR (ARTIST) - це сучасне кліматичне рішення, що поєднує ефективність, комфорт та інноваційні технології. Цей кондиціонер ідеально підходить для тих, хто шукає надійне, економічне та технологічно розвинене рішення для створення комфортного мікроклімату в приміщенні.
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
0.660
... 2.780
Нагрів
0.660
... 2.880 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.250
... 1.300
Нагрівання
0.250
... 1.300 Клас енергоефективності Охолодження
A++
Обігрів
at -7°С = А+, at +2°С = А+++ Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
6.10
SCOP (обігрів)
4.00
Витрати повітря, м3/год.
500
... 350
Рівень звукового тиску, дБ(А)
40.00
... 34.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
50.00
... 37.00 Панель Модель панелі
DA
Колір панелі
Чорний Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
700
x 270
x 200
В упаковці
750
x 317
x 256 Вага, кг Вага нетто
7.20
Загальна вага
9.00
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Компресор
GREE Rotary DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
0.60, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Рівень звукового тиску, дБ(А)
52.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
62.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
9.52
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
9
Макс. перепад висот, м
5 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
660
x 530
x 250
В упаковці
768
x 570
x 326 Вага, кг
Вага нетто
21.00
Загальна вага
24.00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 2880 Вт |
| Потужність охолодження | 2780 Вт |
| Потік повітря | 1.33 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.5 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.2 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 700 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 21 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 250 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1280 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 250 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 812 ₴











