
Кондиціонер IdeaPro BREEZE IPA-18HRM-FN8 BLACK
44 352 ₴
- В наявності
- Код: IDEA IPA-18HRM-FN8 BLACK
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія IdeaPro "BREEZE"
Кондиціонери IdeaPro BREEZE – це передові технології комфорту у стильному виконанні!
Цей кондиціонер – більше, ніж просто техніка. Це комфорт, стиль та надійність у кожній деталі. Його сучасний дизайн гармонійно доповнює будь-який інтер’єр, а передові технології забезпечують оптимальний мікроклімат у вашому просторі. Енергоефективність, безшумна робота та інтуїтивне управління роблять його незамінним атрибутом вашого життя. Насолоджуйтесь ідеальною температурою у будь-яку пору року – цей кондиціонер створений для вашого комфорту.
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
1.300
... 5.900
Нагрів
1.300
... 6.000 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.290
... 2.100
Нагрівання
0.250
... 1.800 Клас енергоефективності Охолодження
A++
Обігрів
А+++ at +2°С; А+ at -7°С Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
7.00
SCOP (обігрів)
5.30
... 4.10
Витрати повітря, м3/год.
900
... 650
Рівень звукової потужності, дБ(А)
58.00 Панель Модель панелі
MG
Колір панелі
Чорний Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
997
x 312
x 222
В упаковці
1070
x 385
x 327 Вага, кг Вага нетто
11.00
Загальна вага
13.00
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Компресор
SANYO Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
1.03, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
2,800
Рівень звукової потужності, дБ(А)
62.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.32
Газова
12.70
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
30
Макс. перепад висот, м
20 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
785
x 548
x 281
В упаковці
903
x 615
x 382 Вага, кг
Вага нетто
28.50
Загальна вага
32.00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 6000 Вт |
| Потужність охолодження | 5900 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 6 град. |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 26 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 312 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 222 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 997 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 28.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 548 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 281 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 785 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1800 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 290 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 352 ₴




