
Кондиціонер IdeaPro BREEZE IPA-12HRM-FN8 BLACK
29 964 ₴
- В наявності
- Код: IDEA IPA-12HRM-FN8 BLACK
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія IdeaPro "BREEZE"
Кондиціонери IdeaPro BREEZE – це передові технології комфорту у стильному виконанні!
Цей кондиціонер – більше, ніж просто техніка. Це комфорт, стиль та надійність у кожній деталі. Його сучасний дизайн гармонійно доповнює будь-який інтер’єр, а передові технології забезпечують оптимальний мікроклімат у вашому просторі. Енергоефективність, безшумна робота та інтуїтивне управління роблять його незамінним атрибутом вашого життя. Насолоджуйтесь ідеальною температурою у будь-яку пору року – цей кондиціонер створений для вашого комфорту.
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
0.800
... 4.100
Нагрів
1.000
... 4.200 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.100
... 1.600
Нагрівання
0.300
... 0.600 Клас енергоефективності Охолодження
A++
Обігрів
А+++ at +2°С; А+ at -7°С Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
7.00
SCOP (обігрів)
5.10
... 4.10
Витрати повітря, м3/год.
650
... 470
Рівень звукової потужності, дБ(А)
53.00 Панель Модель панелі
MG
Колір панелі
Чорний Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
768
x 299
x 201
В упаковці
831
x 371
x 282 Вага, кг Вага нетто
8.00
Загальна вага
10.50
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Компресор
GMCC ROTARY DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
0.60, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
1,800
Рівень звукової потужності, дБ(А)
62.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
9.52
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
25
Макс. перепад висот, м
15 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
708
x 530
x 285
В упаковці
825
x 595
x 345 Вага, кг
Вага нетто
23.00
Загальна вага
26.00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 4200 Вт |
| Потужність охолодження | 4100 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 42 град. |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 12 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 299 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 201 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 768 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 23 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 285 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 708 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1000 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 100 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 964 ₴




