
Кондиціонер Midea EAZY MSEZ-24HRFN8-I /MSEZ-24HRFN8-O
51 348 ₴
- В наявності
- Код: MIDEA MSEZ-24HRFN8-I/MSEZ
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Серія Midea "EAZY"
AI ECO Master, CASCADE AIR FLOW, PULL-DOWN INDOOR UNIT
Комплексний контроль енергоспоживання
Найсучасніший оригінальний чіп виробництва Midea, що вбудований в схему кондиціонера, а також накопичений хмарний банк алгоритмів розрахунку споживання енергії інвертором з точним керуванням дає змогу здійснювати максимально точне обчислення даних.
Використання алгоритмів штучного інтелекту дозволяє отримати точне передбачення необхідної швидкості компресора, щоб здійснювати більш точний контроль над енергоспоживанням та уникнути марних витрат енергії.
Автоочищення конденсера
Після вимкнення кондиціонера зовнішній блок нетривалий час буде обертати вентилятор у реверсному напрямку, щоб видалити частинки піску та пилу, що могли накопичитися на поверхні конденсера. Це забезпечує додаткову чистоту та запобігає блокуванню руху повітря.
Швидке та м’яке охолодження з контрольованою точністю
Випускний отвір із сферичним профілем концентрує потік повітря, посилюючи точний контроль розподілу. Ретельна та точна подача повітря може здійснюватися під будь-яким кутом, навіть у повністю горизонтальній та повністю вертикальній позиції, що забезпечує рівномірне охолодження та обігрів кімнати.
Економія часу на монтаж та сервіс
Новітній дизайн внутрішнього блоку забезпечує легке та швидке розбирання, монтаж, демонтаж, швидкий доступ до елементів повітряного тракту (жалюзі, крильчатка вентилятора, двигун).
Також при монтажі корпус внутрішнього блоку можна відхилити на широкий кут від стіни. З’єднання елементів корпусу влаштовано за допомогою пластикових затискачів та всього одного гвинта.
ДІАПАЗОН РОБОЧИХ ЗОВНІШНІХ ТЕМПЕРАТУР Режим охолодження
- 15
... + 50 °C
Режим обігріву
- 25
... + 24 °C РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА В ПРИМІЩЕННІ
Режим охолодження
+ 16
... + 32 °C
Режим обігріву
0
... + 30 °C
Особенности Серії Midea "EAZY":
- AI ECO Master - швидке та м’яке охолодження з контрольoваною точністю
- Режим жалюзі «Каскад»
- UV покриття електронних компонентів
- Автоперезапуск
- Комплексний контроль енергоспоживання
- Автоочищення теплообмінника зовнішнього блоку
- Електронагрівач «Антикрига»
- PULL-DOWN INDOOR UNIT - єкономія часу на монтаж та сервіс
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
2.230
... 8.790
Нагрів
1.550
... 9.380 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.420
... 3.450
Нагрівання
0.300
... 3.150 Клас енергоефективності Охолодження
A++
Обігрів
A++ Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
7.90
SCOP (обігрів)
5.30
... 3.30
EER (охолодження)
3.30
COP (обігрів)
3.71
Витрати повітря, м³/год.
1,090
... 635
Рівень шуму, дБ
46.00
... 21.50
Рівень звукової потужності, дБ(А)
60.00 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
1055
x 330
x 231
В упаковці
1130
x 405
x 310 Вага, кг Вага нетто
13.00
Загальна вага
16.40
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Компресор
GMCC ROTARY DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
1.08, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
3,500
Рівень звукового тиску, дБ(А)
60.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
68.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
12.70
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
50
Макс. перепад висот, м
25 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
890
x 673
x 342
В упаковці
995
x 740
x 398 Вага, кг
Вага нетто
41.00
Загальна вага
44.00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 26.88 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 330 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 231 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1055 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 41 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 673 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 342 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 890 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1550 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 420 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Охолоджувальна здатність | 7330.25 BTU/г |
- Ціна: 51 348 ₴



