
Кондиціонер тепловий насос Cooper&Hunter CH-S12FTXAL2-FB Wi-Fi
36 999 ₴
- В наявності
- Код: CH-S12FTXAL2-FB
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
- Кондиціонер тепловий насос Cooper&Hunter CH-S12FTXAL2-FB Wi-Fi серія працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 35 м²
- Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу A+++ в режимі обогріву (від -25°С до +24°С).
- У режимі охолодження клас енергоефективності A+++ (від -15°С до +50°С).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S12FTXAL2-FB Wi-Fi:
Основні функції:
Фільтрування так Охолодження так Осушення повітря так Обігрів так Вентиляція так Іонізація так Основні характеристики:
Тип фреону (холодоагент) R32 Споживана потужність, кВт Холод: 0.88 (0.09-1.40) / Тепло: 0.95 (0.18-1.85) Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) 8,5 (А+++) Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) 5.4 (А+++) Рівень шуму зовнішнього блоку Дб 52 Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max 19/23/29/32/35/37/39/43 Розміри зовнішнього блоку, мм 802x555x350 Розміри внутрішнього блоку, мм 865x290x210 Розмір приміщення, м² 35 Продуктивність охолодження, кВт 3.50 (0.70-4.00) Продуктивність обігріву, кВт 3.81 (0.80-4.50) Повітряпродуктивність, м³/год 180/390/420/450/490/540/ 590/680 Напруга, В/Гц/Ф ~ 220-240В/50Гц/1Ф Мінімальний шум внутрішнього блоку, Дб 19 Колір чорний Додаткова інформація:
Автоматичне очищення так Діапазон зовнішніх температур на обігрів від -25°С до +24°С Діапазон зовнішніх температур на охолодження від -15°С до +50°С Інверторне керування так Адаптація до низької температури так, до -25°C на обігрів Автоматичний перезапуск так Режим сну так Турборежим так Самодіагностика так Таймер увімкнення-вимкнення так Авторозморожування так Пульт ДУ так Марка компресора DAIKIN/GREE Країна бренду США Країна виробник Гонконг Офіційна гарантія 2 роки Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку 512 Максимальна довжина магістралі, м 20 Максимальний перепад висоти, м 20 ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) 9,53 / 3/8" ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) 6,38 / 1/4" - Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;
- Захист будинку від обмерзання +8°C;
- CH UV Cleaner - технологія ультрафіолетового очищення повітря останнього покоління;
- CH SMART - ION Filter - технологія тотального очищення нового покоління;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність діючої c 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A+++ SCOP A+++;
- Екстра низький рівень шуму - всього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника;
- Вищий клас енергоефективності. Енергозбережна комплектація за типом A+++ Class Energy Efficiency - Generation VI;
- Стильний і компактний дизайн;
- Безперебійна робота в діапазоні 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- Підвищений ресурс роботи;
- Відображення поточного часу доби на пульті Д/К нового покоління;
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
- Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера, вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення плісняви, грибків і розмноження бактерій усередині блоку;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля "Анти-запах"; фільтр "Антибактеріальний пригнічувач"; фільтр "Нанотитановий антихімічний каталізатор"; Електретний пиловловлюючий фільтр; Катехиновый фільтр;
- Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
- Стильний LED дисплей на панелі внутрішнього блоку. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта ДК;
- Режим комфортного сну SLЕЕР (декілька варіантів ручного налаштування);
- Інтелектуальне керування в режимі AUTO - автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
- 24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення;
- Затримка пуску вентилятора з метою виключення обдування холодним повітрям в режимі нагріву;
- Бактерицидне покриття пульта ДК;
- Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN - FIN;
- Авторестарт - функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань;
- Інтелектуальна система захисту від обмерзання;
- Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта ДК;
- Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
- Блокування управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3810 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Потік повітря | 450 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 8 |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.2 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 290 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 210 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 290 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 32 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 350 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 802 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 950 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 880 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 999 ₴


