
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXQ2-NG R32 Wi-Fi
56 799 ₴
- В наявності
- Код: CH-S24FTXQ2-NG
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXQ2-NG R32 Wi-Fi серія працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 70 м²
- Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу A+++ в режимі обогріву (от -25°С до +30°С).
- У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (от -15°С до +50°С).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S24FTXQ2-NG R32 Wi-Fi:
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
| Іонізація | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 2.03 (0.45-2.90) / 2.00 (0.35-3.00) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 7.0 (А++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 5.4 (А+++) |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 59 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 29/34/36/37/39/42/47 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 963х700х396 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 1078х325х246 |
| Розмір приміщення, м² | 70 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 7.10 (2.00-8.85) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 7.80 (1.80-9.45) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 800/850/900/950/1050/ 1150/1250 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Мінімальний шум внутрішнього блоку, Дб | 29 |
| Колір | Білий |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -25°С до +30°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -15°С до +50°С |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | -15 |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Режим сну | так |
| Турборежим | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | Daikin |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Синоніми назви | CH S 24 FTXLQ2 NG |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 570 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 15,88/5/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,35/1/4" |
- "CH 7 - SKY Technology" - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 7800 Вт |
| Потужність охолодження | 7100 Вт |
| Потік повітря | 1250 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Максимальна температура | 30 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 40 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 20.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 246 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 246 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 325 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 50 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 396 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 963 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2030 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 799 ₴


