
Кондиціонер Midea AURORA MSAB-24HRFN8-I /MSAB-24HRFN8-O
51 128 ₴
- В наявності
- Код: MIDEA MSAB-24HRFN8-I/MSA
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості інверторного кондиціонера Midea серії Aurora:
- Електричний нагрівач для зовнішнього блоку
- Електричний нагрівач для компресора
- Управління Wi-Fi (опції)
- Самоочищення
- Безшумний режим
- Пам'ять жалюзі
- Охолодження за низьких температур навколишнього середовища
- Покриття теплообмінника Golden Fin
- Виявлення витоку холодоагенту
- 8°C нагрівання
- Слідуй за мною
- ЕКО-режим
- Нічний режим
- 1 Вт в режимі очікування
- Двосторонній дренаж
- Автоматичний перезапуск
- 24-годинний таймер
- 15
... + 50 °C
Режим обігріву
- 27
... + 30 °C РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА В ПРИМІЩЕННІ Режим охолодження
+ 17
... + 32 °C
Режим обігріву
0
... + 30 °C
- Спліт система серії Aurora має високий рівень енергоефективності завдяки інверторному компресору GMCC, інверторним двигунам вентиляторів зовнішнього та внутрішнього блоків.
- Кондиціонер підтримує функцію захисту житла від переохолодження (+8 ° С).
- Протипиловий повітряний фільтр високої щільності добре очищає повітря і захищає внутрішній блок від пилу, пилку та інших часток.
- Система самоочищення внутрішнього блоку дозволяє захистити теплообмінник від появи на ньому бактерій та плісняви.
- У нічному режимі дисплей і звукові сигнали відключаються, рівень шуму внутрішнього блоку знижується до 20 дБ.
- Стандартна комплектація включає сучасний інфрачервоний пульт дистанційного керування.
Внутрішній блок
Назва моделіMSAB-24HRFN8-I
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
2.110
... 8.210
Нагрів
1.550
... 8.210 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.200
... 3.200
Нагрівання
0.300
... 3.100 Клас енергоефективності Охолодження
A++
Обігрів
при -7°С A+ Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
6.50
SCOP (обігрів)
4.00
Витрати повітря, м³/год.
1,020
... 640
Рівень звукового тиску, дБ(А)
47.00
... 30.50
Рівень звукової потужності, дБ(А)
63.00 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
1080
x 335
x 226
В упаковці
1155
x 320
x 415 Вага, кг Вага нетто
13.70
Загальна вага
17.30
Зовнішній блок
Назва моделіMSAB-24HRFN8-O
Тип компресора
Inverter
Компресор
GMCC TWIN ROTARY DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
1.45, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
3,500
Рівень звукового тиску, дБ(А)
60.50
Рівень звукової потужності, дБ(А)
66.00 Діаметр труб, мм Для рідини
9.52
Газова
15.90
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
50
Макс. перепад висот, м
25 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
890
x 673
x 342
В упаковці
995
x 740
x 398 Вага, кг
Вага нетто
43.90
Загальна вага
46.90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 8150 Вт |
| Потужність охолодження | 2110 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 13 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -27 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 50 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13.7 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 335 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 226 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1080 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 43.9 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 673 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 342 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 890 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -27 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 300 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 200 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 128 ₴






