
Кондиціонер Midea AURORA MSAB-09HRFN8-I /MSAB-09HRFN8-O
25 564 ₴
- В наявності
- Код: MIDEA MSAB-09HRFN8-I/MSA
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості інверторного кондиціонера Midea серії Aurora:
- Електричний нагрівач для зовнішнього блоку
- Електричний нагрівач для компрессора
- Управління Wi-Fi (опції)
- Самоочищення
- Безшумний режим
- Пам'ять жалюзі
- Охолодження за низьких температур довкілля
- Покриття теплообмінника Golden Fin
- Виявлення витоку хладагенту
- 8°C нагрівання
- Слідкуй за мною
- ЕКО-режим
- Нічний режим
- 1 Вт в режимі очікування
- Двосторонній дренаж
- Автоматичний перезапуск
- 24-річний таймер
- 15
... + 42 °C
Режим обігріву
- 26
... + 30 °C РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА В ПРИМІЩЕННІ Режим охолодження
+ 17
... + 32 °C
Режим обігріву
0
... + 30 °C
- Спліт система серії Aurora має високий рівень енергоефективності завдяки інверторному компресору GMCC, інверторним двигунам вентиляторів зовнішнього та внутрішнього блоків.
- Кондиціонер підтримує функцію захисту житла від переохолодження (+8 ° С).
- Протипиловий повітряний фільтр високої щільності добре очищає повітря і захищає внутрішній блок від пилу, пилку та інших часток.
- Система самоочищення внутрішнього блоку дозволяє захистити теплообмінник від появи на ньому бактерій та плісняви.
- У нічному режимі дисплей і звукові сигнали відключаються, рівень шуму внутрішнього блоку знижується до 20 дБ.
- Стандартна комплектація включає сучасний інфрачервоний пульт дистанційного керування.
Внутрішній блок
Назва моделіMSAB-09HRFN8-I
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
1.030
... 3.220
Нагрів
0.820
... 3.370 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.090
... 1.140
Нагрівання
0.110
... 1.080 Клас енергоефективності Охолодження
A+++
Обігрів
при +2°С A+++, при -7°С A++, при -10°С А Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
9.30
SCOP (обігрів)
6.00
... 3.60
Витрати повітря, м³/год.
483
... 303
Рівень звукового тиску, дБ(А)
36.50
... 24.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
55.00 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
802
x 297
x 189
В упаковці
875
x 380
x 285 Вага, кг Вага нетто
8.60
Загальна вага
11.10
Зовнішній блок
Назва моделіMSAB-09HRFN8-O
Тип компресора
Inverter
Компресор
GMCC ROTARY DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
0.62, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
2,150
Рівень звукового тиску, дБ(А)
54.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
60.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
9.52
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
25
Макс. перепад висот, м
10 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
765
x 555
x 303
В упаковці
887
x 610
x 337 Вага, кг Вага нетто
26.40
Загальна вага
28.80
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 3370 Вт |
| Потужність охолодження | 1020 Вт |
| Потік повітря | 520 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 14 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 42 град. |
| Мінімальна температура | -26 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 36 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8.6 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 297 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 189 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 802 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 26.4 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 303 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 765 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 42 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -26 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 820 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 90 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 564 ₴






