
Кондиціонер Daiko Inverter Premium ASP-H18INV/AS-H18INV
31 375 ₴
- В наявності
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер Daiko ASP-H18INV/AS-H18INV (Premium Inverter)
- Новий сучасний дизайн.
- Покриття теплообмінника Golden Fin.
- Прихований світлодіодний дисплей внутрішнього блоку.
- Фреон R410.
- Робота на обігрів при температурі до -15 °С.
- Захисна кришка на труби зовнішнього блоку.
- Компресор GMCC (Toshiba).
- 4D AIR DELIVERY.
- TURBO режим.
- Самоочищення;
- Режим SLEEP.
- Функція осушення повітря.
- Регулювання жалюзі по горизонталі.
- Самодіагностика.
- Авторестарт.
- Таймер 24 години.
Функції
- Іонізатор повітря
- Автоматичний режим
- Вентилятор
- Обігрів
- Осушення
- Охолодження
- Turbo режим
- Самодіагностика
- 24-годинний таймер
Новий дизайн внутрішнього блоку з покриттям Golden fin. Це золоте покриття оребрення теплообмінника, що захищає від корозії та впливів агресивного зовнішнього середовища.
Світловий індикатор режимів роботи кондиціонера
Технологія 4D Air Delivery
Іонізатор Cold Plasma
Компресор всесвітньо відомого бренду GMCC
Прихований LED дисплей.
Працює на R410 фреоні.
Діапазон роботи кондиціонера: охолодження повітря до +30 °C та робота на тепло при температурі -15 °C.
Захисна кришка на труби. Ви отримуєте 5 років гарантії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daiko |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5800 Вт |
| Потужність охолодження | 5400 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 10 м |
| Мінімальна температура | -8 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2050 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2150 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 52 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 215 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 900 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 291 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 560 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 780 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 28 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 375 ₴





