
Кондиціонер Daiko Inverter Premium ASP-H12INV/AS-H12INV
18 910 ₴
- В наявності
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер Daiko ASP-H12INV/AS-H12INV (Premium Inverter)
- Новий сучасний дизайн.
- Покриття теплообмінника Golden Fin.
- Прихований світлодіодний дисплей внутрішнього блоку.
- Фреон R410.
- Робота на обігрів при температурі до -15 °С.
- Захисна кришка на труби зовнішнього блоку.
- Компресор GMCC (Toshiba).
- 4D AIR DELIVERY.
- TURBO режим.
- Самоочищення;
- Режим SLEEP.
- Функція осушення повітря.
- Регулювання жалюзі по горизонталі.
- Самодіагностика.
- Авторестарт.
- Таймер 24 години.
Функції
- Іонізатор повітря
- Автоматичний режим
- Вентилятор
- Обігрів
- Осушення
- Охолодження
- Turbo режим
- Самодіагностика
- 24-годинний таймер
Новий дизайн внутрішнього блоку з покриттям Golden fin. Це золоте покриття оребрення теплообмінника, що захищає від корозії та впливів агресивного зовнішнього середовища.
Світловий індикатор режимів роботи кондиціонера
Технологія 4D Air Delivery
Іонізатор Cold Plasma
Компресор всесвітньо відомого бренду GMCC
Прихований LED дисплей.
Працює на R410 фреоні.
Діапазон роботи кондиціонера: охолодження повітря до +30 °C та робота на тепло при температурі -15 °C.
Захисна кришка на труби. Ви отримуєте 5 років гарантії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daiko |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3600 Вт |
| Потужність охолодження | 3450 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 10 м |
| Мінімальна температура | -8 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1450 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1650 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 52 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 200 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 790 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 270 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 250 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 23 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 910 ₴





