
Кондиціонер DAIKO LUX ASP-H09CNX (ON/OFF)
12 307 ₴
- В наявності
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Кондиціонер DAIKO LUX ASP-H09CNX (ON/OFF)
Настінний кондиціонер з новим дизайном DAIKO LUX ASP-H09CNX функціонує на R410 фреоні. Працює на тепло до -8 С. Має прихований LED дисплей. Теплообмінники покриті антикорозійним покриттям Golden fin. На трубах захисна кришка. Компресор GMCC. Стильний оновлений пульт управління. Гарантія 5 років.
Переваги:
Фільтр Plasma Generator
Режим AUTO-FEEL
Режим TURBO
Режим самоочищення
Режим SLEEP
Функція осушення повітря
Функція регулювання жалюзі
Функція самодіагностики
Функція авторестарт
Різні режими швидкості потоку повітря
Таймер 24 години
Підвищена тепловіддача
Антикорозійне покриття теплообмінника
З'ємна передня панель
Фільтр Plasma Generator
Функції
- Автоматичний режим
- Вентилятор
- Обігрів
- Осушення
- Охолодження
- Turbo режим
- Самодіагностика
- 24-годинний таймер
Особливості
Новий дизайн внутрішнього блоку з покриттям Golden fin. Це золоте покриття оребрення теплообмінника, що захищає від корозії та впливів агресивного зовнішнього середовища.
Прихований LED дисплей;
Працює на R410 фреоні.
Діапазон роботи кондиціонера:
Холод: +18…+43
Тепло: -8…+30
Захисна кришка на труби. Ви отримуєте 5 років гарантії.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daiko |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2690 Вт |
| Потужність охолодження | 2630 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 10 м |
| Мінімальна температура | -8 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 584 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 639 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -8 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 201 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 720 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 270 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 458 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 635 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 21 кг |
- Ціна: 12 307 ₴




