
Кондиціонер Samurai SMA-07HRDN1 B
15 200 ₴
- В наявності
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Samurai SMA-07HRDN1
Комфортна атмосфера в будь-який сезон року
Кондиціонер Samurai SMA-HRDN1B - це безшумна і ефективна кліматична техніка, за допомогою якої ви зможете контролювати мікроклімат в оселі, при цьому економно витрачаючи електроенергію. Оснащений сучасним інверторним компресором, кондиціонер працює в режимі охолодження при зовнішніх температурах до +42 градуса, в режимі обігріву його можна використовувати при температурі за вікном до -15 градусів.

Інверторна технологія
Samurai SMA-HRDN1B оснащений інверторним компресором, який здатний швидко встановити задану температуру в кімнаті і з високою точністю підтримувати її в подальшому. Кондиціонер автоматично регулює частоту оборотів, не вдаючись до частого вмикання - вимикання, за рахунок цього він працює набагато тихіше, довше і ефективніше.

Нічний режим
Комфортний сон - запорука здоров'я і енергії протягом дня. Для того, щоб створити умови для повноцінного нічного відпочинку, активуйте нічний режим, який встановлює ідеальний мікроклімат в спальні. Працюючи в нічному режимі, Samurai SMA-HRDN1B підтримує оптимальну температуру і вологість, працює в мінімальному шумовому діапазоні. Крім цього, значно знижується споживання електроенергії в порівнянні зі стандартними режимами.
Покращена тепловіддача
Теплообмінник в Samurai SMA-HRDN1B має підвищену тепловіддачу, яка досягається завдяки збільшенню площі поверхні теплообміну. Трубки спеціальної конструкції тут мають насічки на внутрішній поверхні, за рахунок чого тепловіддача підвищується до 28 %, збільшується ефективність роботи системи при одночасному зниженні рівня енергоспоживання.


Самоочищення і самодіагностика
Функція самоочищення не відключатиме вентилятор внутрішнього блоку після виключення кондиціонера до повного осушення поверхонь. Так вдається уникнути утворення цвілі на теплообміннику і внутрішньому блоці. Вбудована програма самодіагностики допомагає виявити проблеми в роботі на ранній стадії, щоб не допустити серйозних поломок.
Характеристики
Основні |
|
| Тип | Спліт система |
| Рекомендована площа приміщення | 20 м² |
| Продуктивність, кБТЕ/г | 7 |
| Тип компресору | Інверторний |
| Зовнішній блок | Так |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Антикорозійне покриття зовнішнього блоку | Є |
Режими роботи і фільтри |
|
| Режими роботи | |
| Робота на обігрів | - 15°C |
| Управління через Wi-Fi | Немає |
| Іонізатор | Немає |
| Додаткові фільтри | Фільтр тонкого очищення |
| Інші функції | Самодіагностика Авторестарт Авторозморожування Функція “Anti-Cold Air” |
Технічні характеристики |
|
| Холодопродуктивність | 2.2 кВт |
| Теплопродуктивність | 2.3 кВт |
| Споживана потужність при охолодженні | 0.68 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 0.64 кВт |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 33/29/27/24 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 48 дБ |
| Тип хладагента | R410A |
| Діапазон зовнішньої температури | -15 - +38 °С |
| Додатково | Збільшений теплообмінник Клас енергоефективності "A" |
Фізичні характеристики |
|
| Габарити внутрішнього блоку, см | 28.3x69x19.9 см |
| Габарити зовнішнього блоку, см | 50x71x24 см |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 7.7 кг |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 23 кг |
| Колір | Білий |
Комплектація |
|
| Комплектація | Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок) Пульт ДУ Документація |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 1 рік + розширена до 2 років за умови щорічного ТО |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samurai |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 7000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3300 Вт |
| Потужність охолодження | 3000 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 38 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1600 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2700 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 38 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 55 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 283 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 690 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 199 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 500 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 23 кг |
- Ціна: 15 200 ₴





