
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI
38 499 ₴
- В наявності
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI
Інверторна спліт-система FBI – лінійка інверторних кондиціонерів преміального сегменту, оснащених 3 режимами обміну свіжим повітрям та очищенням повітря. На відміну від більшості кондиціонерів з підмішуванням повітря, кондиціонер серії FreshIN 2.0 подає в 2 рази більший об’єм повітря — 60 м³ свіжого повітря на годину, режим витяжки повітря складає до 30 м³/год. Унікальна технологія відображення якості повітря у реальному часі. В комплекті вбудований Wi-Fi пристрій. Технологія Smart Gentle Wind забезпечує ніжний та м’який потік повітря.
- КомпресорInverter
- ХолодоагентR32
- Холодопродуктивність, Bт 3500
- Теплопродуктивність, Bт 3700
- Площа, м²до 40
Відмінні особливості:
Підтримка теплого приміщення +8°C
Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Самоочищення
Повітряний двигун
Холодоагент R32
Унікальний дизайн внутрішнього блоку
Smart Gentle Wind
7 швидкостей вентилятора
3-Легко
360° Airflow
FreshIN+
IoT Wi Fi керування
Super Turbo Start
Низькотемпературний режим (охолодження)
Низькотемпературний режим (обігрів)
Температурний баланс
Фільтри QuadruPuri
Smart Vector Airflow
Ефект Коанди
Технічні характеристики
TCL TAC-12CHSD/FBI INVERTER R32 WI-FI
Спліт-система
- SCOP4,6
- SEER8,5
- Видалення вологи, л/год1,2
- Кількість холодоагенту, г710
- Клас енергоефективності при обігрівіА++
- Клас енергоефективності при охолодженніА+++
- КомпресорInverter
- Обсяг повітря, що рециркулюється (охолод. / обігр.), м3/год680 / 680
- Теплопродуктивність, Bт3 700 (1 500~5 200)
- ХолодоагентR32
- Холодопродуктивність, Bт3 500 (1 500~4 200)
Внутрішній блок
- Розміри (Ш x В x Г), мм898 × 313 × 210
- Маса (нетто/брутто), кг11 / 13
- Рівень шуму, дБ29 / 31 / 36 / 40 / 42
Зовнішній блок
- Марка компресораGMCC
- Масса (нетто/брутто), кг25 / 27
- Рівень шуму, Дб53
- Розміри (Ш x В x Г)795 × 549 × 305
Споживана потужність
- Обігрів, Вт840 (750~2 000)
- Охолодження, Вт920 (750~1 850)
Робочий струм
- Напруга / Частота джерела живлення, ф./В/Гц1 / 220 - 240 / 50
- Обігрів, А3,8 (0,5~9,0)
- Охолодження, А4,1 (0,5~8,6)
- Швидкість внутрішньго вентилятора (обігрів) (об/хв)1 130 / 1 010 / 950 / 900 / 850 / 800 / 700
- Швидкість внутрішньго вентилятора (осушення) (об/хв)700
- Швидкість внутрішньго вентилятора (охолодження) (об/хв)1 100 / 1 000 / 930 / 850 / 750 / 700 / 600
- Швидкість внутрішньго вентилятора (режим сну) (об/хв)700 / 800
З’єднувальні труби
- Газова лінія, мм9,52
- Максимальна довжина магістралі, м25
- Максимальний перепад висот, м10
- Підключення проводів, мм²4 x 1,0
- Регулюючий пристрійЕРВ
- Рідинна лінія, мм6,35
Температурний режим
- Обігрів, °С-20 ~ +30
- Охолодження, °С-15 ~ +53
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Потік повітря | 660 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2930 Вт |
| Потужність охолодження | 2730 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 840 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 920 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 313 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 898 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 210 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 549 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 795 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 305 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Модель | TAC-09CHSD/XA31 |
| стан | Нові |
- Ціна: 38 499 ₴





