
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI
36 899 ₴
- В наявності
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI
Інверторна спліт-система FAI – лінійка інверторних кондиціонерів преміального сегменту, оснащених функціями припливу та очищення повітря. На відміну від більшості кондиціонерів з підмішуванням повітря, кондиціонер серії FreshIN подає в 2 рази більший об’єм повітря — 60 м3 свіжого повітря на годину та легко забезпечує потреби більшості типів приміщення. В комплекті вбудований Wi-Fi пристрій. Спеціальна конструкція дозволяє легко встановити та обслуговувати кондиціонер. Технологія Smart Gentle Wind забезпечує ніжний та м’який потік повітря.
- КомпресорInverter
- ХолодоагентR32
- Холодопродуктивність, Bт2730
- Теплопродуктивність, Bт2930
- Площа, м²до 40
Відмінні особливості:
Підтримка теплого приміщення +8°C
Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Самоочищення
Повітряний двигун
Холодоагент R32
Унікальний дизайн внутрішнього блоку
Smart Gentle Wind
7 швидкостей вентилятора
3-Легко
360° Airflow
FreshIN+
IoT Wi Fi керування
Super Turbo Start
Низькотемпературний режим (охолодження)
Низькотемпературний режим (обігрів)
Температурний баланс
Фільтри QuadruPuri
Smart Vector Airflow
Ефект Коанди
Технічні характеристики
TCL TAC-12CHSD/FAI INVERTER R32 WI-FI
Спліт-система
- SCOP4,6
- SEER8,5
- Видалення вологи, л/год1,2
- Кількість холодоагенту, г805
- Клас енергоефективності при обігрівіА++
- Клас енергоефективності при охолодженніА+++
- КомпресорInverter
- Обсяг повітря, що рециркулюється (охолод. / обігр.), м3/год660 / 660
- Теплопродуктивність, BTU/год12 000
- Теплопродуктивність, Bт3 900 (1 000~4 500)
- ХолодоагентR32
- Холодопродуктивність, BTU/год12 000
- Холодопродуктивність, Bт3 630 (1 000~4 000)
Внутрішній блок
- Маса (нетто/брутто), кг13 / 15
- Рівень шуму, дБ22 / 27 / 33 / 38 / 41
- Розміри (Ш x В x Г), мм960 × 300 × 200
Зовнішній блок
- Марка компресораGMCC
- Масса (нетто/брутто), кг26,5 / 28,5
- Рівень шуму, Дб51
- Розміри (Ш x В x Г)740 × 550 × 260
Споживана потужність
- Споживана потужність, обігрів, Вт994 (290~1 950)
- Споживана потужність, охолодження, Вт921 (290~1 510)
Робочий струм
- Напруга / Частота джерела живлення, ф./В/Гц1 / 220 - 240 / 50
- Робочий струм, обігрів, А5,1 (1,5~10,0)
- Робочий струм, охолодження, А4,7 (1,5~9,2)
З’єднувальні труби
- Газова лінія, мм9,52
- Максимальна довжина магістралі, м25
- Максимальний перепад висот, м10
- Підключення проводів, мм²4 x 1,0
- Регулюючий пристрійЕРВ
- Рідинна лінія, мм6,35
Температурний режим
- Обігрів, °С-20 ~ +30
- Охолодження, °С-15 ~ +53
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Потік повітря | 660 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3900 Вт |
| Потужність охолодження | 3630 Вт |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 921 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 994 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 330 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 960 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 550 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 740 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 260 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 27 кг |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Модель | TAC-09CHSD/XA31 |
| стан | Нові |
- Ціна: 36 899 ₴




