
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/TPG11I Inverter R32 WI-FI
21 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/TPG11I Inverter R32 WI-FI створений для якісної роботи на тепло або холод.
Зовнішня температура для експлуатації:
- для роботи на холод: від -15 до + 53 градусів
- для обігріву: від -30 до + 30 градусів
Завдяки особливій конструкції внутрішнього блоку має елегантний дизайн плюс комфортне охолодження, завдяки перфорованим жалюзям.
Сучасний підхід до фільтрації та очищення повітря, який проганяється через блок: генератор іонів, стерилізація повітря UVC, фільтр високої щільності. Крім цього, є програма очищення в кілька етапів (заморозка, розморожування, сушка)
Інші плюси:
- Покриття Titan Gold для захисту теплообмінника від впливу вологи
- Авторестарт
- Економічний режим, Турбо, СОН для зручності користувачів
- Незалежне осушення
- Підтримка теплого приміщення
- Алгоритм штучного інверторного інтелекту дозволяє економити електроенергію
- Функція I feel
- Таймер 24 години
- Функція самодіагностики
- Smart Vector Air Flow-дозволяє налаштувати потік так, як подобається користувачеві, великий вибір варіантів
Характеристики
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/TPG11I Inverter R32 WI-FI
| Потужність (маркування) | 12 |
| Площа приміщення | 35 м² |
| Режим роботи | Охолодження / обігрів |
| Wi-Fi модуль | є |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип установки | настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Колір | білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потік повітря | 550 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3400 Вт |
| Потужність охолодження | 3420 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 275 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 790 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 192 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 498 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 710 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 235 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 24 кг |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Модель | TAC-09CHSD/TPG11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 999 ₴







