
Провітрювач Blauberg Vento Expert A50-1 Pro
15 059 ₴
- В наявності
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
В наявності провітрювач Blauberg Vento Expert A50-1 Pro.
Провітрювач Blauberg Vento Expert A50-1 Pro призначений для організації вентиляції окремої кімнати квартири, будинки та ін. Є найбільш економічним і простим рішенням, коли реалізувати повноцінну механічну припливно-витяжну систему нема можливості.
Можлива індивідуальна знижка.
Звертайтеся по телефону +38(067)1749417
Технічні характеристики
| Параметр | Величина |
| Швидкість | 3 |
| Напруга, В | 100-230 |
| Максимальна потужність, Вт | 3,6-5,2 |
| Продуктивність в реверсивному режимі, м3/год | 7,5-25 |
| Продуктивність в режимі витягу або приплив, м3/год | 15-50 |
| Швидкість обертання, об/хв | 570-1100 |
| Рівень шуму на відстані 3 м, дБ(А) | 11-30 |
| Пригнічення вуличного шуму у відповідності з DIN EN 20140, дБ(А) | 42 |
| Фільтр | G3 |
| Ефективність регенерації відповідно до DIBt Lb - A 20, % (1 швидкість) | 97 |
| Ефективність регенерації відповідно до DIBt Lb - A 20, % (3 швидкість) | 82 |
| Захист, клас | IP 24 |
Провітрювач складається з двох граток, вентилятора, фільтрів, телескопічного каналу з металу і рекуператора. Пристрій вбудовується в стіну кімнати, яка виходить назовні.
Для припливу або витягу повітря використовується осьовий вентилятор з можливістю реверсу, тобто зміни напряму обертання крильчатки. У цього вентилятора дуже низьке енергоспоживання - не більше 5,2 Вт.
Рекуператор служить для передачі тепла від витяжного повітря припливному. Рекуператор Блауберг має дуже велику площу, що контактує з повітрям, завдяки шестигранній структурі осередків регенератора.
Фільтрація призначена для відвертання попадання часток пилу, пилку і інших забруднення до кімнати, а також для захисту від забруднення самого провітрювача.
Вентилятор з реверсивним ЕС-мотором схований в телескопічному каналі. Довжину його можна відрегулювати в діапазоні від 250 мм до 475 мм. Усередині канал ізольований звукопоглинальним матеріалом.
Провітрювач може працювати в наступних режимах:
- реверсивний режим з регенерацією тепла. Реверс відбувається кожні 70 секунд
- витяжна вентиляція
- припливна вентиляція
Робота провітрювача в реверсивному режимі відбувається таким чином.
Забруднене тепле повітря витягується з приміщення на вулицю і, проходячи через регенератор, поступово нагріває його і передає частину вологи. Коли керамічний регенератор нагрівся, установка автоматично перемикається в припливний режим.
Свіже холодне повітря з вулиці проходить через регенератор, вбираючи вологу і тепло, накопичені в рекуператорі. Коли регенератор охолонув, установка знову перемикається в режим витягу повітря.
ТОВ "Б КОМ" - команда професіоналів в сфері кліматичних систем.
Надаємо повний комплекс послуг з:
- кондиціонування (підбір, проектування, продаж, встановлення (монтаж), обслуговування, ремонт, демонтаж усіх типів кондиціонерів);
- вентиляції (проектування, встановлення, обслуговування, ремонт, реконструкція....). Вентиляція будь-якої складності від витяжки в санвузлі до складних припливно-витяжних систем. Вентиляція закладів громадського харчування, паркінгів, виробництва.... ;
- теплові насоси (геотермальні, повітря/вода, повітрі/повітря). Проектування, монтаж, адаптація до існуючих систем опалення;
- промисловий холод (морозильні та холодильні камери зберігання, охолодження, шокова заморозка);
- послуги з алмазного свердління.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blauberg |
| Продуктивність | 50 куб.м/год |
| Ефективність рекуперації тепла | 97 % |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 234 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 284 мм |
- Ціна: 15 059 ₴







