
Кондиціонер TAC-09CHSD/XA82I Black Inverter R32 WI-FI Ready
19 699 ₴
- В наявності
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 Wi-Fi
Інверторна спліт-система XA82IN – модель розроблена для європейського ринку. Кондиціонери володіють оптимальною потужністю, якісними матеріалами та необхідними функціями для забезпечення комфорту в приміщенні. Має тонкий та елегантний дизайн чорного кольору з дзеркальною панеллю. Новий ергономічний пульт керування у комплекті. Працює на новому озонобезпечному холодоагенті R32. Вбудований Wi-Fi модуль.
- КомпресорInverter
- ХолодоагентR32
- Холодопродуктивність, Bт2600
- Теплопродуктивність, Bт2610
- Площа, м²до 30
Переваги кондиціонера TCL TAC-12CHSD/XA82IN
Працює на екологічному фреоні R32, технологія дозволить зекономити електроенергію, є також економний режим.
Серед функцій:
- Wi-Fi Ready (достатньо докупити модуль, щоб мати віддалений доступ до девайсу) дренаж можна підключити ліворуч або праворуч
- Режим самочистки поетапно: заморожування, розморожування, сушіння при високих температурах - якісна обробка теплообмінника внутрішнього блоку для чистоти та стерильності
- Режими Турбо (Super Turbo Start), Сон, вентиляція, холод, тепло (до -20 градусів за вікном), незалежне осушення
- Теплий старт
- Сучасний підхід до фільтрації
- Підтримка теплого приміщення (+8°C) для запобігання замерзанню без господарів
- Антикорозійне покриття BlueFin для обох теплообмінників
- Таймер 24 години
- Підсвічування пульта
- Комфортне охолодження Gentle Wind
- Вбудована система самодіагностики та контролю помилок
- Алгоритм ІІ (оптимальне керування на підставі контролю за температурою)
- Режим інтелектуального розморожування
- Для комфортного потоку: 8 режимів вгору-вниз, розумний потік, I Feel

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потік повітря | 420 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2610 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 420 л/добу |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 800 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 699 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 255 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 698 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 190 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 498 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 777 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 290 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 24 кг |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Модель | TAC-09CHSD/XA82I Black Inverter |
| стан | Нові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 699 ₴


