
Кондиціонер MIDEA AF6(8)-12N8C2E-I/AF6(8)-12N8C2E-O
20 504 ₴
- В наявності
- Код: MIDEA AF6(8)-12N8C2E-I/AF
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
ДІАПАЗОН РОБОЧИХ ЗОВНІШНІХ ТЕМПЕРАТУР
Режим охолодження
0
... + 50 °C
Режим обігріву
- 15
... + 30 °C
Режим охолодження
+ 17
... + 32 °C
Режим обігріву
+ 16
... + 30 °C
Серія кондиціонерів Forest має класичний, елегантний дизайн внутрішнього блоку із прихованим LED дисплеєм та можливістю встановлення модуля WI-FI (опція), сучасний стильний ІЧ-ПДК, зовнішній блок з енергоефективним інверторним компресором GMCC.
Основні функції:
• Самодіагностика
• Підтримка температури +8°С (під час роботи в режимі обігріву)
• Гідрофільне покриття теплообмінників
• Авторестарт
• Режим комфортного сну
• Функція "TURBO"
• Антикорозійне покриття
• Wi-Fi (опція)
• Запам'ятовування позиції жалюзі
• Таймер
Внутрішній блок
Назва моделі
AF6-12N8C2E-I
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Охолодження
1.290
... 3.780
Нагрів
1.060
... 4.040
Охолодження
0.280
... 1.220
Нагрівання
0.300
... 1.260
Охолодження
A
Обігрів
B
EER (охолодження)
3.21
COP (обігрів)
3.61
Витрати повітря, м³/год.
520
... 320
Рівень шуму, дБ
37.50
... 23.50
Модель панелі
AF6
Колір панелі
Білий
Без упаковки
715
x 285
x 194
В упаковці
780
x 365
x 270
Вага нетто
7.50
Загальна вага
9.60
Зовнішній блок
Назва моделі
AF6-12N8C2E-O
Тип компресора
Inverter
Компресор
GMCC TWIN ROTARY DC
Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
0.58, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
1,800
Рівень звукового тиску, дБ(А)
56.00
Для рідини
6.35
Газова
9.52
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
25
Макс. перепад висот, м
10
Без упаковки
720
x 495
x 270
В упаковці
835
x 540
x 300
Вага нетто
21.40
Загальна вага
23.20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 4040 Вт |
| Потужність охолодження | 12890 Вт |
| Потік повітря | 480 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 25 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 194 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 715 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 21.4 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 300 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 280 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Охолоджувальна здатність | 2414.42 BTU/г |
- Ціна: 20 504 ₴










