
Кондиціонер Midea BreezeleSS+ FA-09N8D6-I /FA-09N8D6-O
38 280 ₴
- В наявності
- Код: FA-09N8D6-I /FA-09N8D6-O
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Серія Midea "BreezeleSS+"
Корпорація Midea розробила нові спліт-системи серії 2019 р BreezeleSS +, які об'єднує в собі інноваційний дизайн, економічність, швидке охолодження з рівномірним і «тихим» (ламінарним) розподілом повітря.Тепловий насос, робота на тепло -25°С
Внутрішній блок серії BreezeleSS+ має подвійні дефлектори (жалюзі) TwinFlap з відводом повітря і 7928 міні-отворами для рівномірного розсіювання прохолодного повітря. Крім того, BreezeleSS+вважається першим спліт-кондиціонером з бічними отворами для випуску повітря. Ці S-образні розетки спеціально розроблені для роботи з переднім жалюзі для забезпечення оптимальної витрати повітря через теплообмінник та поліпшення дисперсії.
У зовнішньому блоці дизайну "Діамант" знаходиться високоякісний DC-інверторний компресор який працює на озонобезпечному фреоне R32, і здатний досягати частоти обертання ротора 65 Гц протягом 6 секунд, в поєднанні з високою швидкістю обертання DC-інверторного вентилятора і широким 70-міліметровим повітряний отвором, може знизити температуру повітря в приміщенні за мінімально короткий період часу.
ДІАПАЗОН РОБОЧИХ ЗОВНІШНІХ ТЕМПЕРАТУР Режим охолодження- 15
... + 50 °C
Режим обігріву
- 25
... + 24 °C РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА В ПРИМІЩЕННІ
Режим охолодження
+ 16
... + 32 °C
Режим обігріву
0
... + 30 °C
Внутрішній блок серії BreezeleSS+ має подвійні дефлектори (жалюзі) TwinFlap з відводом повітря та 7928 міні-отворами для рівномірного розсіювання прохолодного повітря. Крім того, BreezeleSS+ вважається першим спліт-кондиціонером з бічними отворами для випуску повітря. Ці S-образні розетки спеціально розроблені для роботи з переднім жалюзі для забезпечення оптимальної витрати повітря через теплообмінник та поліпшення дисперсії.
У зовнішньому блоці дизайну "Діамант" знаходиться високоякісний DC-інверторний компресор який працює на озонобезпечному фреоне R32, і здатний досягати частоти обертання ротора 65 Гц протягом 6 секунд, в поєднанні з високою швидкістю обертання DC-інверторного вентилятора і широким 70-міліметровим повітряний отвором, може знизити температуру повітря в приміщенні за мінімально короткий період часу.
Внутрішній блок
Назва моделіFA-09N8D6-I
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
0.880
... 3.660
Нагрів
0.880
... 4.250 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.130
... 1.500
Нагрівання
0.120
... 1.550 Клас енергоефективності Охолодження
A+++
Обігрів
при +2°С=A+++. при -7°C=A++ Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
8.50
SCOP (обігрів)
4.60
... 6.00
Витрати повітря, м³/год.
620
... 400
Рівень шуму, дБ
38.00
... 20.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
57.00 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
940
x 325
x 193
В упаковці
1055
x 290
x 385 Вага, кг Вага нетто
10.60
Загальна вага
13.80
Зовнішній блок
Назва моделіFA-09N8D6-O
Тип компресора
Inverter
Компресор
GMCC ROTARY DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
0.70, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
2,200
Рівень звукового тиску, дБ(А)
53.50
Рівень звукової потужності, дБ(А)
63.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
9.52
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
25
Макс. перепад висот, м
10 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
765
x 555
x 303
В упаковці
887
x 610
x 333 Вага, кг
Вага нетто
26.40
Загальна вага
28.80
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 3500 куб.м/год |
| Потужність обігріву | 4250 Вт |
| Потужність охолодження | 3660 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 1.6 л/добу |
| Режим вентиляції | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 130 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 120 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 325 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 940 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 193 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10.6 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 765 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 303 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 26.4 кг |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Частота | 65 |
- Ціна: 38 280 ₴







