
Кондиціонер IdeaPro Sardius IPA-18HR-FN8
36 696 ₴
- В наявності
- Код: IDEA IPA-18HR-FN8
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія IdeaPro "SARDIUS"
Нові кондиціонери серії «Sardius» з лінійки професійного обладнання «Idea Pro».
Дана серія відрізняється застосуванням передових технологій, високим рівнем якості компонентів, великою кількістю функціональних можливостей, включаючи опцію керування по Wi-Fi, а також розширеним температурним діапазоном роботи, високими показниками енергоефективності.
Матеріали корпусу виготовлені з пластику підвищеної міцності, конструкція корпусу внутрішнього блоку передбачає швидкий доступ до плати і трубопроводів, що дозволяє виконувати монтаж одній людині.
ДІАПАЗОН РОБОЧИХ ЗОВНІШНІХ ТЕМПЕРАТУР Режим охолодження
- 15
... + 49 °C
Режим обігріву
- 25
... + 32 °C
Кондиціонер спліт-типа IDEA PRO серії Sardius:
- Озонобезпечний фреон R32,
- Охолодження та обогрівання,
- СТАНДАРТНИЙ ІНВЕРТОР ПОСТОЯННОГО ТОКУ,
- Підогрівання піддона,
- Wi-Fi (опція),
- Кришка вентилей зовнішнього блоку,
- Золотой теплообмінник,
- панель JN,
- ПДК T121E
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
1.300
... 5.700
Нагрів
1.300
... 5.500 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.290
... 2.100
Нагрівання
0.250
... 1.800 Клас енергоефективності Охолодження
A++
Обігрів
for +7°C = A+++, for +2°C = A++ Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
6.80
SCOP (обігрів)
5.20
... 4.00
Витрати повітря, м3/год.
900
... 550
Рівень звукової потужності, дБ(А)
59.00 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
940
x 316
x 224
В упаковці
1010
x 385
x 307 Вага, кг Вага нетто
11.00
Загальна вага
14.50
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Компресор
SANYO Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
0.85, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
2,600
Рівень звукової потужності, дБ(А)
62.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
12.70
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
30
Макс. перепад висот, м
20 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
785
x 555
x 300
В упаковці
903
x 615
x 382 Вага, кг Вага нетто
27.00
Загальна вага
30.50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 5500 Вт |
| Потужність охолодження | 5700 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 49 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.3 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 316 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 224 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 940 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 27 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 300 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 785 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 49 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1800 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 290 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | пластиковий підвищеної міцності. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 696 ₴



