
Кондиціонер тепловий насос Cooper&Hunter CH-S9FTXLA2-NG R32 Wi-Fi
29 899 ₴
- В наявності
- Код: CH-S09FTXLA2-NG
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Потік повітря | 610 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.2 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 289 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 209 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 289 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 26 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 330 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 732 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 700 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 690 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 899 ₴


