
Кондиціонер тепловий насос Cooper&Hunter CH-S18FTXAM2S-WP Wi-Fi
61 199 ₴
- В наявності
- Код: CH-S18FTXAM2S-WP
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
- Кондиціонер тепловий насос Cooper&Hunter CH-S18FTXAM2S-WP Wi-Fi серія працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 50 м²
- Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу A+++ в режимі обогріву (-30 ... +24).
- У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (-18 ... +54).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S18FTXAM2S-WP Wi-Fi:
Основні функції:
Фільтрування так Охолодження так Осушення повітря так Обігрів так Вентиляція так Іонізація так Основні характеристики:
Тип фреону (холодоагент) R32 Споживана потужність, кВт Холод: 1,32 (0,35-2,50) / Тепло: 1,32 (0,35-3,30) Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) 7,5 (А++) Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) 5,1 (А+++) Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max 30/33/36/39/42/45/48 Розміри зовнішнього блоку, мм 1000х790х427 Розміри внутрішнього блоку, мм 1101х327х249 Розмір приміщення, м² 50 Продуктивність охолодження, кВт 5,30 (1,20-7,20) Продуктивність обігріву, кВт 5,57 (1,20-9,20) Повітряпродуктивність, м³/год -/780/950/1150/1200 Напруга, В/Гц/Ф ~ 220-240В/50Гц/1Ф Колір Білий Додаткова інформація:
Автоматичне очищення так Діапазон зовнішніх температур на обігрів -30 ... +24 Діапазон зовнішніх температур на охолодження -18 ... +54 Інверторне керування так Адаптація до низької температури так, до -30°C на обогрев Автоматичний перезапуск так Режим сну так Турборежим так Самодіагностика так Таймер увімкнення-вимкнення так Авторозморожування так Пульт ДУ так Марка компресора DAIKIN Країна бренду США Країна виробник Гонконг Офіційна гарантія 2 роки Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку 610 Максимальна довжина магістралі, м 40 Максимальний перепад висоти, м 20 ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) 15,88/5/8" ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) 6,38/1/4" Кондиціонер CH-S18FTXAM2S-WP Wi-Fi— це ефективна робота в температурному діапазоні від -30°С до +54°C!
- Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;
- Новітній інверторний двоступеневий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30°C до +54°C;
- Захист будинку від обмерзання +8°C;
- "CH SMART - ION Filter" - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність діючої c 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A+++ SCOP A+++;
- Екстра низький рівень шуму - всього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника;
- Вищий клас енергоефективності. Енергозбережна комплектація за типом A+++ Class Energy Efficiency - Generation VI;
- Стильний і компактний дизайн;
- Безперебійна робота в діапазоні 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- Підвищений ресурс роботи;
- Відображення поточного часу доби на пульті Д/К нового покоління;
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
- Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера, вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення плісняви, грибків і розмноження бактерій усередині блоку;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля "Анти-запах"; фільтр "Антибактеріальний пригнічувач"; фільтр "Нанотитановий антихімічний каталізатор"; Електретний пиловловлюючий фільтр; Катехиновый фільтр;
- Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
- Стильний LED дисплей на панелі внутрішнього блоку. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта ДК;
- Режим комфортного сну SLЕЕР (декілька варіантів ручного налаштування);
- Інтелектуальне керування в режимі AUTO - автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
- 24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення;
- Затримка пуску вентилятора з метою виключення обдування холодним повітрям в режимі нагріву;
- Бактерицидне покриття пульта ДК;
- Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN - FIN;
- Авторестарт - Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань;
- Інтелектуальна система захисту від обмерзання;
- Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта ДК;
- Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
- Блокування управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5570 Вт |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Потік повітря | 1200 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Максимальна довжина комунікацій | 40 м |
| Максимальна температура | 54 град. |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.2 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 10.6 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 249 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 249 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1101 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 50 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 790 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 427 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 1000 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 54 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1320 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1320 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 199 ₴


