
Кондиціонер тепловий насос Cooper&Hunter CH-S12FTXAM2S-GD Wi-Fi
47 999 ₴
- В наявності
- Код: CH-S12FTXAM2S-GD
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Кондиціонер тепловий насос Cooper&Hunter CH-S12FTXAM2S-GD Wi-Fi серія працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 35 м²
- Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу A+++ в режимі обогріву (-30 ... +24).
- У режимі охолодження клас енергоефективності A+++ (-18 ... +54).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S12FTXAM2S-GD Wi-Fi:
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
| Іонізація | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод:0,84 (0,06-1,90) / Тепло: 0,95 (0,13-2,60) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 8,5(А+++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 5,7(А+++) |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 20/24/28/32/36/41/46 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 899х596х378 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 996х301х225 |
| Розмір приміщення, м² | 35 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 3,53 (0,85-5,00) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 4,20 (0,88-7,20) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 450/530/580/630/680/730/800 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | -30 ... +24 |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | -18 ... +54 |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | да, до -30°C на обогрев |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | DAIKIN |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 490 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,53/3/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,38/1/4" |
Кондиціонер CH-S12FTXAM2S-GD Wi-Fi— це ефективна робота в температурному діапазоні від -30°С до +54°C!
- Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;
- Новітній інверторний двоступеневий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30°C до +54°C;
- Захист будинку від обмерзання +8°C;
- "CH SMART - ION Filter" - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність діючої c 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A+++ SCOP A+++;
- Екстра низький рівень шуму - всього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника;
- Вищий клас енергоефективності. Енергозбережна комплектація за типом A+++ Class Energy Efficiency - Generation VI;
- Стильний і компактний дизайн;
- Безперебійна робота в діапазоні 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- Підвищений ресурс роботи;
- Відображення поточного часу доби на пульті Д/К нового покоління;
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
- Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера, вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення плісняви, грибків і розмноження бактерій усередині блоку;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля "Анти-запах"; фільтр "Антибактеріальний пригнічувач"; фільтр "Нанотитановий антихімічний каталізатор"; Електретний пиловловлюючий фільтр; Катехиновый фільтр;
- Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
- Стильний LED дисплей на панелі внутрішнього блоку. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта ДК;
- Режим комфортного сну SLЕЕР (декілька варіантів ручного налаштування);
- Інтелектуальне керування в режимі AUTO - автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
- 24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення;
- Затримка пуску вентилятора з метою виключення обдування холодним повітрям в режимі нагріву;
- Бактерицидне покриття пульта ДК;
- Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN - FIN;
- Авторестарт - Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань;
- Інтелектуальна система захисту від обмерзання;
- Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта ДК;
- Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
- Блокування управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4200 Вт |
| Потужність охолодження | 3530 Вт |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Максимальна температура | 54 град. |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.2 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 225 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 996 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 50 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 596 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 378 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 899 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 54 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 950 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 840 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 999 ₴


