
Кондиціонер Midea Xtreme MSAG-18HRFN8-I /MSAG-18HRFN8-O
38 632 ₴
- В наявності
- Код: MIDEA MSAG-18HRFN8-I/MSAG
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Midea "XTreme"
Широкий асортимент побутових спліт-систем Midea поєднує інноваційні технології з сучасним та елегантним дизайном.Тепловий насос, робота на тепло -25°С.
Нова серія XTreme має:
- класичний дизайн внутрішнього блоку.
- прихований LED дисплеєй..
- функцію WI-FI READY.
- сучасний стильний ПДК.
- зовнішній блок в стилі "діамант", який має підігрів піддону та енергоефективний екологічний фреон R32.
- Захист від замерзання приміщення (підтримка температури +8 °С).
- 5-ступене регулювання швидкості обертів вентилятора внутрішнього блоку.
- «Step- Gear» – систему контролю потужності.
- 15
... + 50 °C
Режим обігріву
- 25
... + 24 °C РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА В ПРИМІЩЕННІ
Режим охолодження
+ 16
... + 32 °C
Режим обігріву
+ 16
... + 30 °C
Серія кондиціонерів XTreme має класичний дизайн внутрішнього блоку із прихованим LED дисплеєм, із зовнішнім блоком у стилі "ДІМАНТ" має підігрів піддону та інверторного компресора, енергоефективним екологічним фреоном R32, з функцією WI-FI READY і сучасним стильним ІЧ-ПДК.
- ежим «i-ECO» – «Комфорт і економія»: Після включення режиму з пульта дистанційного керування, кондиціонер швидко охолодить Вашу кімнату, і буде автоматично підтримувати в ній t = + 24 ° С і АВТО-швидкість вентилятора. При цьому Ви отримуєте та комфорт, і знижене енергоспоживання. В цьому режимі кондиціонер буде працювати 8 годин, потім автоматично відключиться. Також Ви можете самостійно відключити цей режим з пульта. Цей режим може використовуватися при експлуатації влітку (в режимі «охолодження»).
- Захист від замерзання приміщення, підтримка температури "функція +8°С": Система керування кондиціонером може підтримувати в приміщенні температуру повітря + 8°С, щоб не сильно охолоджувалися стіни та не замерзав водогін. Це актуально використовувати для дач, гаражів або якщо Ви їдете у відпустку взимку. При цьому кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця/кімната також зменшений.
- Підігрівання картера компресора та піддону зовнішнього блоку (встановленим на заводі гріючим кабелем/ТЕН-ом): При від’ємних температурах зовнішнього повітря в кондиціонерах серії X-Treme Save буде автоматично здійснюватися підігрів картера компресора (для забезпечення безаварійного запуску і стійкої експлуатації в зимовий період), а також буде працювати підігрів піддону зовнішнього блоку, для запобігання намерзання льоду на зовнішньому блоці під час роботи системи на обігрів. Ці становлені опції покращують надійність та оптимізують процес розмороження кондиціонера.
- «Step- Gear» – система контролю потужності: В цій серії спліт-систем можна обмежити потужність спліт-системи, встановивши 50% або 75% від загальної споживаної потужності, як обмеження, тоді частота компресора, а також швидкості моторів вентиляторів будуть обмежені в их межах, але кондиціонер при цьому не забезпечить повноцінний комфортний клімат в приміщенні. Ця можливість передбачена для контрольованого енергозбереження.
- 5-ступене регулювання швидкості обертів вентилятора внутрішнього блоку: Швидкість вентилятора регулюється перемиканням 5-ти можливих вариантів для забезпечення зручності користувача. Також можливо вибрати режим автоматичного регулювання.
Внутрішній блок
Назва моделіMSAG-18HRFN8-I
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
3.390
... 5.900
Нагрів
3.100
... 5.850 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.560
... 2.050
Нагрівання
0.780
... 2.000 Клас енергоефективності Охолодження
A++
Обігрів
при +2°С=A+++, при -7°C=A+ Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
7.00
SCOP (обігрів)
4.00
... 5.10
EER (охолодження)
3.40
COP (обігрів)
3.71
Витрати повітря, м³/год.
800
... 560
Рівень шуму, дБ
41.00
... 20.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
54.00 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
969
x 241
x 320
В упаковці
1045
x 315
x 405 Вага, кг Вага нетто
11.20
Загальна вага
14.60
Зовнішній блок
Назва моделіMSAG-18HRFN8-O
Тип компресора
Inverter
Компресор
GMCC ROTARY DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
1.10, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
2,100
Рівень шуму, дБ
57.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
63.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
12.70
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
30
Макс. перепад висот, м
20 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
874
x 554
x 330
В упаковці
915
x 615
x 370 Вага, кг Вага нетто
33.50
Загальна вага
36.10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Срібний |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність охолодження | 3390 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 10 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 11.2 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 241 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 320 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 969 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 33.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 874 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 560 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 632 ₴










