
Кондиціонер Midea Xtreme MSAG-09HRFN8-I /MSAG-09HRFN8-O
22 748 ₴
- В наявності
- Код: MIDEA MSAG-09HRFN8-I/MSA
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Midea "XTreme"
Широкий асортимент побутових спліт-систем Midea поєднує інноваційні технології з сучасним та елегантним дизайном.Тепловий насос, робота на тепло -25°С.
Нова серія XTreme має:
- класичний дизайн внутрішнього блоку.
- прихований LED дисплеєй..
- функцію WI-FI READY.
- сучасний стильний ПДК.
- зовнішній блок в стилі "діамант", який має підігрів піддону та енергоефективний екологічний фреон R32.
- Захист від замерзання приміщення (підтримка температури +8 °С).
- 5-ступене регулювання швидкості обертів вентилятора внутрішнього блоку.
- «Step- Gear» – систему контролю потужності.
- 15
... + 50 °C
Режим обігріву
- 25
... + 24 °C РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА В ПРИМІЩЕННІ
Режим охолодження
+ 16
... + 32 °C
Режим обігріву
+ 16
... + 30 °C
Серія кондиціонерів XTreme має класичний дизайн внутрішнього блоку із прихованим LED дисплеєм, із зовнішнім блоком у стилі "ДІМАНТ" має підігрів піддону та інверторного компресора, енергоефективним екологічним фреоном R32, з функцією WI-FI READY і сучасним стильним ІЧ-ПДК.
- ежим «i-ECO» – «Комфорт і економія»: Після включення режиму з пульта дистанційного керування, кондиціонер швидко охолодить Вашу кімнату, і буде автоматично підтримувати в ній t = + 24 ° С і АВТО-швидкість вентилятора. При цьому Ви отримуєте та комфорт, і знижене енергоспоживання. В цьому режимі кондиціонер буде працювати 8 годин, потім автоматично відключиться. Також Ви можете самостійно відключити цей режим з пульта. Цей режим може використовуватися при експлуатації влітку (в режимі «охолодження»).
- Захист від замерзання приміщення, підтримка температури "функція +8°С": Система керування кондиціонером може підтримувати в приміщенні температуру повітря + 8°С, щоб не сильно охолоджувалися стіни та не замерзав водогін. Це актуально використовувати для дач, гаражів або якщо Ви їдете у відпустку взимку. При цьому кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця/кімната також зменшений.
- Підігрівання картера компресора та піддону зовнішнього блоку (встановленим на заводі гріючим кабелем/ТЕН-ом): При від’ємних температурах зовнішнього повітря в кондиціонерах серії X-Treme Save буде автоматично здійснюватися підігрів картера компресора (для забезпечення безаварійного запуску і стійкої експлуатації в зимовий період), а також буде працювати підігрів піддону зовнішнього блоку, для запобігання намерзання льоду на зовнішньому блоці під час роботи системи на обігрів. Ці становлені опції покращують надійність та оптимізують процес розмороження кондиціонера.
- «Step- Gear» – система контролю потужності: В цій серії спліт-систем можна обмежити потужність спліт-системи, встановивши 50% або 75% від загальної споживаної потужності, як обмеження, тоді частота компресора, а також швидкості моторів вентиляторів будуть обмежені в их межах, але кондиціонер при цьому не забезпечить повноцінний комфортний клімат в приміщенні. Ця можливість передбачена для контрольованого енергозбереження.
- 5-ступене регулювання швидкості обертів вентилятора внутрішнього блоку: Швидкість вентилятора регулюється перемиканням 5-ти можливих вариантів для забезпечення зручності користувача. Також можливо вибрати режим автоматичного регулювання.
Внутрішній блок
Назва моделіMSAG-09HRFN8-I
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
1.030
... 3.220
Нагрів
0.820
... 3.370 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.080
... 1.100
Нагрівання
0.070
... 0.990 Клас енергоефективності Охолодження
A++
Обігрів
при +2°С=A+++, при -7°C=A++ Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження)
7.40
SCOP (обігрів)
4.10
... 5.30
EER (охолодження)
3.60
COP (обігрів)
3.80
Витрати повітря, м³/год.
520
... 330
Рівень шуму, дБ
37.00
... 20.00
Рівень звукової потужності, дБ(А)
52.00 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
726
x 291
x 210
В упаковці
790
x 375
x 270 Вага, кг Вага нетто
8.00
Загальна вага
10.50
Зовнішній блок
Назва моделіMSAG-09HRFN8-O
Тип компресора
Inverter
Компресор
GMCC ROTARY DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
0.60, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
1,850
Рівень шуму, дБ
55.50
Рівень звукової потужності, дБ(А)
60.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
9.52
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
25
Макс. перепад висот, м
10 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
720
x 495
x 270
В упаковці
828
x 540
x 298 Вага, кг Вага нетто
21.00
Загальна вага
23.1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 3370 Вт |
| Потужність охолодження | 1020 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Максимальна температура | 24 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 20 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 291 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 210 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 726 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 21 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 990 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1100 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 748 ₴











