
Кондиціонер Idea Victory ISR-12HR-VI05-DN8
19 096 ₴
- В наявності
- Код: IDEA ISR-12HR-VI05-DN8
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Idea "Victory"
Швидкорозбірна нижня панель - дозволяє збільшити швидкість монтажу та змонтувати втрішній блок під силу навіть одному.
Особливості серії Victory Basic Inverter:
- Фреон R32
- Охолодження та обігрів
- Wi-Fi ready
- Пластикова кришка для клапанів ODU
- ПДК KKG31
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
3.520
Нагрів
3.520 Потужність споживання, кВт Охолодження
1.096
Нагрівання
0.970 Коефіцієнт енергоефективності EER (охолодження)
3.21
COP (обігрів)
3.61
Витрати повітря, м3/год.
550
... 400
Рівень шуму, дБ
42.00
... 36.00 Панель Модель панелі
DN
Колір панелі
Білий Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
836
x 270
x 206
В упаковці
898
x 273
x 328 Вага, кг Вага нетто
8.10
Загальна вага
9.50
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Компресор
GMCC ROTARY Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
0.64, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Рівень шуму, дБ
50.00 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
9.52
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
12
Макс. перепад висот, м
7 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
660
x 530
x 250
В упаковці
768
x 570
x 326 Вага, кг
Вага нетто
22.00
Загальна вага
24.30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 3520 Вт |
| Потужність охолодження | 3520 Вт |
| Потік повітря | 550 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -5 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8.1 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 206 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 836 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 22 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 250 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 970 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1096 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Охолоджувальна здатність | 3020.67 BTU/г |
| Продуктивність осушення | 550 л/добу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 096 ₴










