
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXF6
29 499 ₴
- В наявності
- Код: CH-S12FTXF6
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXF6 Wi-Fi серія працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 35 м²
- Клас енергоефективності в режимі обігріву А+ (от -15°С до +24°С).
- У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (от -15°С до +43°С).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S12FTXF6 Wi-Fi:
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
| Іонізація | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 0.99 (0.16-1.40) / 0.94 (0.20-1.50) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 6,1(А++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 4,0 (А+) |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 51 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 24/28/32/37 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 842х596х320 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 773x250x185 |
| Розмір приміщення, м² | 35 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 3.20 (0.60-3.60) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 3.40 (0.60-3.80) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 320/400/520/590 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Мінімальний шум внутрішнього блоку, Дб | 24 |
| Колір | Білий |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -15°С до +24°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -15°С до +43°С |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | так |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Режим сну | так |
| Турборежим | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | Gree/Daikin |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Синоніми назви | CH S 12 FTXF2 NG |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 455 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,53/3/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,38/1/4" |
- Розроблено для професійних інсталяцій;
- Преміальна енергозберігаюча комплектація "GENERATION VI" (підвищений контроль якості складання і матеріалів);
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
- Затримка пуску вентилятору, з метою виключення обдуву холодним повітрям;
- Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвої заморозки, та наступним нагрівом пластин теплообмінника до + 57-58°C. Кондиціонер повністю очищується за 30 хвилин. Це економить час та гроші на сервісному обслуговуванні, та дозволяє отримати здорове повітря;
- Самовідчищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонеру, вентилятор не зупиняється та видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій всередині блоку;
- «CH 7-SKY Technology» - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії;
- Пульт із зручним LED-дисплеєм;
- Відображення поточного часу доби на пульті Д/У;
- Бактерицидне покриття пульта ДУ;
- Спеціальна функція контролю температури «I FEEL»;
- 24-годинний таймер на вмикання і вимикання;
- Режим комфортного сну SLЕЕР;
- Функція зниження вологості без зниження температури;
- Захист будинку від обмерзання +8°C;
- Інтелектуальне управління у режимі AUTO - автоматична зміна режимів роботи, залежно від змін температури в приміщенні;
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- «CH SMART-ION Filter» - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення усього об'єму приміщення;
- Теплообмінник з антикорозійним покриттям;
- Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань;
- Інтелектуальне розморожування;
- Примусове вмикання / вимикання функції розморожування з пульта дистанційного керування;
- Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів;
- Технологія "I-Action" - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 3400 Вт |
| Потужність охолодження | 3200 Вт |
| Потік повітря | 590 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.2 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 250 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 185 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 250 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 32 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 596 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 320 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 842 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 940 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 990 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 499 ₴


