
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18FTXF2-NG R32 Wi-Fi
32 599 ₴
- В наявності
- Код: CH-S18FTXF2-NG
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18FTXF2-NG R32 Wi-Fi серія працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 50 м²
- Клас енергоефективності в режимі обігріву А+ (от -15°С до +24°С).
- У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (от -15°С до +43°С).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S18FTXF2-NG R32 Wi-Fi:
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
| Іонізація | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 1.43 (0.16-1.70) / 1.40 (0.20-1.60) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 6,1(А++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 4,0 (А+) |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 54 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 28/33/39/45 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 848x596x320 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 970х300х225 |
| Розмір приміщення, м² | 50 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 4.60 (0.65-5.20) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 5.20 (0.70-5.40) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 550 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Колір | Білий |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -15°С до +24°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -15°С до +43°С |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | так |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | Gree/Daikin |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Синоніми назви | CH S 18 FTXF NG |
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Преміальна енергозберігаюча комплектація "GENERATION VI" (підвищений контроль якості складання і матеріалів);
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
- Затримка пуску вентилятору, з метою виключення обдуву холодним повітрям;
- Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвої заморозки, та наступним нагрівом пластин теплообмінника до + 57-58°C. Кондиціонер повністю очищується за 30 хвилин. Це економить час та гроші на сервісному обслуговуванні, та дозволяє отримати здорове повітря, призводить до стерилізації поверхні теплообмінника, знищує бактерії та запобігає утворенню неприємних запахів.
- Самовідчищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонеру, вентилятор не зупиняється та видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій всередині блоку;
- «CH 7-SKY Technology» - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії;
- Пульт із зручним LED-дисплеєм;
- Відображення поточного часу доби на пульті Д/У;
- Бактерицидне покриття пульта ДУ;
- Спеціальна функція контролю температури «I FEEL»;
- 24-годинний таймер на вмикання і вимикання;
- Режим комфортного сну SLЕЕР;
- Функція зниження вологості без зниження температури;
- Захист будинку від обмерзання +8°C;
- Інтелектуальне управління у режимі AUTO - автоматична зміна режимів роботи, залежно від змін температури в приміщенні;
- «CH SMART-ION Filter» - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення усього об'єму приміщення;
- Теплообмінник з антикорозійним покриттям;
- Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань;
- Інтелектуальне розморожування;
- Примусове вмикання / вимикання функції розморожування з пульта дистанційного керування;
- Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів;
- Технологія "I-Action" - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Розроблено для професійних інсталяцій;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 16000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5200 Вт |
| Потужність охолодження | 4600 Вт |
| Потік повітря | 550 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.2 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 300 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 970 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 36 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 596 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 320 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 848 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1430 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 599 ₴


