
Кондиціонер Hisense Omega CF20YR0A
18 359 ₴
- В наявності
- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
Деталі:
- інверторний: так;
- діапазон роботи: -15 ° C / +43 ° C;
- компресор: Toshiba (GMCC);
- Wi-Fi модуль: ні;
- гарантія: 3 роки;
Кондиціонер Hisense Omega CF20YR0A
Hisense Omega CF20YR0A – це інверторний побутовий кондиціонер класу “Стандарт”. Модель розроблена інженерами корпорації HISENSE та виробляється з 2024 року. Працює на екологічному та безпечному фреоні R-32. Енергоефективність А+, діапазон роботи від -15 до +43°С. Кондиционер оснащен компрессором Toshiba (GMCC), благодаря которому имеет высокий показатель эффективности и экономичности.
Кондиціонер працює на охолодження або обігрів побутових чи комерційних площ. Сучасний та приємний дизайн внутрішнього блоку відмінно впишеться у будь-який інтер’єр. А великий вибір функцій та режимів зможе задовольнити кожного користувача.
Побутові спліт-системи Хайсенс сертифіковані на ринку України та мають європейські сертифікати якості: ISO, CE CB. Гарантія від виробника – 3 роки. Магазин Hisense Ukraine – офіційний дилер та авторизована точка продажу кондиціонерів Хайсенс на території України.

Технології внутрішнього блоку
- Корпус виготовлено з якісного пластику, не шумить під час роботи кондиціонера.
- MIRAGE-дисплей – створює ефект просвічування через панель показників температури та вибору режимів.
- Функція DIMMER – вимикає MIRAGE-дисплей з пульта.
- 5 швидкостей вентилятора внутрішнього блоку – знижує рівень шуму роботи.
- I Feel – точний контроль температури біля користувача, в пульті встановлено датчик, який зчитує температуру поруч.
- Можливість керувати горизонтальними жалюзі з пульта.
- Режим SUPER (Турбо) – швидке охолодження, потужність збільшується на 25%.
- Режим SLEEP – активує режим “Сон”.
- Режим QUIET активує понад тихий режим роботи, рівень шуму всього 22 дБ.
- Таймер — можна запрограмувати увімкнення та вимкнення кондиціонера, що дозволяє заздалегідь підготувати комфортну температуру в приміщенні.
- Режим SMART – автоматично регулює потужність, виходячи з температури у приміщенні.
- Антизамерзання – підтримує температуру +8 градусів, можна використовувати в приміщенні, що не опалюється, при тимчасовій відсутності.
Технології зовнішнього блоку
- Технології DC Inverter – дозволяють швидко досягати заданої температури та точно її підтримувати. Завдяки компресору з плавним стартом та високою продуктивністю в рази збільшено ефективність та надійність.
- Smart Defrost – сучасна технологія розморожування зовнішнього блоку, завдяки чому кондиціонер можна легко використовувати у морози.
- Авторестарт – зберігає та автоматично запускає всі налаштування при різких стрибках напрузі та аварійному вимкненні.
- Ефективний теплообмінник завдяки своїй складній формі швидко і рівномірно передає тепло.
- Блок управління захищений від попадання вологи.
- Низький рівень шуму лопастей вентилятора.
- Golden Fin – теплообмінник має захист від окиснення.

Фільтри
- ULTRA Hi Density фільтр — очищення повітря нового покоління, видаляє до 90% дрібних частинок та пилу, легко знімається та промивається.
- Активний вугільний фільтр-потік повітря очищається від органічних і побутових запахів, регламент заміни раз на пів року.

Функція I FEEL

Технологія I Feel дозволяє максимально точно підтримувати температуру саме там, де знаходиться користувач. Датчик у пульті зчитує температуру та автоматично регулює роботу кондиціонера.
Особливості
- Дизайнерський внутрішній блок.
- Великий вибір функцій та режимів.
- Клас енергоефективності А+.
- Екологічний та безпечний фреон R32.
- Режими швидкого охолодження та нагріву.
- Режим Sleep (Сон).
- Цілком адаптований до погодних умов країн СНД.
- Економний та продуктивний.
- Надточна підтримка заданої температури.
- Захист від перепадів напруги.
- Легкий та зручний в обслуговуванні.
- Низький рівень шуму від 22 дБ(А)
- Виробляється на державному заводі Hisense.
Характеристики
| РОБОЧА ПЛОЩА, М2 |
20 |
|---|---|
| ІНВЕРТОР |
Інверторний |
| ДІАПАЗОН РОБОТИ, °C |
холод +43°C, тепло -15°C |
| КОМПРЕСОР |
Toshiba (GMCC) |
| WI-FI МОДУЛЬ |
Ні |
| ФРЕОН |
R32 |
| РІВЕНЬ ШУМУ |
28 дБ |
| СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ |
705 Вт |
| ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ |
клас А+ |
| ПОТУЖНІСТЬ ОХОЛОДЖЕННЯ |
2,30 кВт |
| ПОТУЖНІСТЬ ОБІГРІВУ |
2,30 кВт |
| ІОНІЗАТОР |
Так |
| ВУГІЛЬНИЙ ФІЛЬТР |
Так |
| АВТОРОЗМОРОЖУВАННЯ |
Так |
| САМООЧИЩЕННЯ |
Так |
| РЕЖИМ \"СОН\" |
Так |
| ТАЙМЕР |
Так |
| ВИРОБНИК |
Hisense |
| СЕРІЯ |
Omega |
| ГАРАНТІЯ |
3 роки |
| ЗОВНІШНІЙ БЛОК, Ш×В×Г |
660×482×240 |
| ВНУТРІШНІЙ БЛОК, Ш×В×Г |
795×256×197 |
| ФУНКЦІЯ \"РОЗУМНЕ ОКО\" |
Ні |
| ПІДІГРІВ ПІДДОНУ |
Ні |
| ТРУБА ГАЗ |
3/8 (9,52) |
| ТРУБА РІДИНА |
1/4 (6,35) |
| КЕРУВАННЯ ГОЛОСОМ |
Ні |
| ДОДАТКОВО |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 7000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2300 Вт |
| Потужність охолодження | 2300 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 705 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 705 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 256 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 795 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 197 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 482 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
- Ціна: 18 359 ₴










