
Кондиціонер Midea Forest DC AF6(8)-07N8C2E-I/AF6(8)-07N8C2E-O
17 952 ₴
- В наявності
- Код: MIDEA AF6(8)-07N8C2E-I/AF
+380 (97) 990-58-10
Керівник- +380 (68) 174-94-17Відділ розрахунків
- +380 (67) 174-94-17Відділ замовлень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія кондиціонерів Forest має класичний, елегантний дизайн внутрішнього блоку із прихованим LED дисплеєм та можливістю встановлення модуля WI-FI (опція), сучасний стильний ІЧ-ПДК, зовнішній блок з енергоефективним інверторним компресором GMCC.
Основні функції:
• Самодіагностика
• Підтримка температури +8°С (під час роботи в режимі обігріву)
• Гідрофільне покриття теплообмінників
• Авторестарт
• Режим комфортного сну
• Функція "TURBO"
• Антикорозійне покриття
• Wi-Fi (опція)
• Запам'ятовування позиції жалюзі
• Таймер
Внутрішній блок
Назва моделіAF6-07N8C2E-I
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1 Потужність, кВт Охолодження
1.170
... 2.950
Нагрів
0.910
... 2.990 Потужність споживання, кВт Охолодження
0.100
... 1.074
Нагрівання
0.140
... 0.896 Клас енергоефективності Охолодження
A
Обігрів
B Коефіцієнт енергоефективності EER (охолодження)
3.21
COP (обігрів)
3.61
Витрати повітря, м³/год.
480
... 300
Рівень шуму, дБ
35.00
... 22.00 Панель Модель панелі
AF6
Колір панелі
Білий Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
715
x 285
x 194
В упаковці
780
x 365
x 270 Вага, кг Вага нетто
7.60
Загальна вага
9.70
Зовнішній блок
Назва моделіAF6-07N8C2E-O
Тип компресора
Inverter
Компресор
GMCC ROTARY DC Фреон Тип фреону
R32
Вага фреону, кг
0.42, кг
Електроживлення, В/Гц/Ф
220/50/1
Витрати повітря, м3/год.
1,300
Рівень звукового тиску, дБ(А)
52.50 Діаметр труб, мм Для рідини
6.35
Газова
9.52
Мінімальна довжина магістралі, м
3
Макс. довжина магістралі, м
25
Макс. перепад висот, м
10 Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки
668
x 469
x 252
В упаковці
765
x 515
x 270 Вага, кг Вага нетто
18.00
Загальна вага
19.60
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 2990 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 1.17 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.6 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 194 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 715 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 18 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 469 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 252 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 668 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 910 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1074 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 952 ₴






